Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unknown525 kérdése:

Lányok! Titeket mennyire befolyásol egy srác öltözködése?

Figyelt kérdés
Pl: sima farmer és rocker fölső.Ha esetleg egy ilyen srác kezdene ki veletek,jól,vagy rosszul venné ki magát az ilyen öltözet?A megjelenésem:sportcipő,farmer,valamilyen rocker fölső,rövid barna haj és 185 vagyok.De nincs piercingem,vagy lánc,bőr csuklószorító,semmi.
2011. okt. 30. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:)


hát itt más kérdés az is hogy a kérdezö rock beállitottságu e. mert ha csak tetszik neki a koponyás felsö de mondjuk emellett diszkos akkor lehet bevonzza a rockercsajokat de azoknak meg csalodás lesz meg felháborito ha "becsap" másokat.

pedig csak tetszik neki a koponya és illik a személyéhez.

a koponyát nyilván példának hoztam. rockerpolo bármi lehet. zenekaros is meg ,durva tetoválomintás is. nagyon összetett a dolog.de ha már divat, aki követi a divatot rockerként akkor az ha ránéz a lábadra ,nem fog tetszeni neki hogy bakancs helyett sportcipö van. ez egy tinikori hülyeség,de rockereknél elterjedt. ha nem azt hordod ami ugymond az elvárás akkor már ki vagy cikizve. de ez más stilusokban is igy van.


szoval kedves kérdezö itt az öltözék még nem jelent semmit. a kérdés hogy ehez hozzájárul e a hasonlo zenei izlés.persze az is számit hány éves vagy. felnötteknél már nem számit igazán hogy mit hallgatsz.

nekem az exem külsöleg tök átlagos. sziines cuccok,néha sima mittomén nike sárga pulcsi hasonlok és meg nem mondanád rola hogy amugy tetovált death metál kedvelő és szörnyimádó.

2011. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hmm pont az esetem:-)) A párom is pont ilyen. Mondjuk a sok testékszer, durva tetoválások ,szegecses karkoto meg ilyesmi a normál hétkoznapokban zavarna de ha koncertre felveszi valaki semmi kifogásom ellene. Kifejezetten kedvelem a rocker srácokat.Egyenes becsuletes emberek, nem játsszanak meg semmit, van szivuk és nagyon jo szeretok:-)))
2011. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát,hogy pontos legyek,azért nem öltözködök teljesen úgy,mert attól talán mégjobban betojnának a normális lányok :D amúgy zenekaros cuccaim vannak,nem halálfejesek.+ azért van így keverve,hogy lássák,hogy más vagyok mint a sok kereszt a nyakban gay power srácok,de mégsem vagyok az a darkos ember.Mindenesetre köszi a komikat.
2011. nov. 1. 07:54
 14/15 anonim ***** válasza:
nálam abszolút nyerő. :)
2011. nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is a rock zenét szeretem, de nem öltözködöm rockeresen, és fiúkon se nagyon jön be a rocker póló... csak koncerten. De még mindig jobb, mintha a divatot követnéd, mert utálom, ha egy pasi divatosan öltözik.
2011. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!