Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért minden lány azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden lány azzal jön, hogy nem vagy jóképű ezért nem járok veled dumával? Holott erről nem tehetek.

Figyelt kérdés
Azt nem én döntöm el, hogy jó arcú gyerek leszek vagy sem. Azon nem tudok változtatni. Minden mást el tudok érni,de azt nem. Rendes, szeretni való fiú vagyok, imádom a lányokat mégis elzavarnak mert nem vagyok jó pasi. Kezd elegem lenni ebből. Amiről nem tehetek azon miért kell ennyit lovagolni? Mindig azt tanították, hogy elég ha csak egy fokkal szebb vagy ördögnél és rendes, jó ember vagy, akkor lehet barátnőd. De én nem így veszem ezt észre. Ne azzal jöjjetek,hogy ti fiúk is csak a jó csajokkal álltok szóba, mert nem ez a téma most. Meg én amúgy sem vagyok olyan, hogy a jó csajokkal kezdjek. De már egy átlag lánynak is olyan igényei vannak a külsővel kapcsolatban, hogy falra tud mászni tőle az értelmes ember. Ez nagyon nem jó így.
2011. okt. 31. 12:54
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a pasit nem azért tartod, hogy a társaságodnak megfeleljen, hanem hogy neked megfeleljen, neked tetszen. Ha valaki csak azért akar jó pasit magának, hogy felvágjon a többiek előtt, akkor az olyan nő is, hogy...
2011. okt. 31. 13:52
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Te se jönnél össze olyan lánnyal, aki nem jön be, akit nem kívánsz. Ennyi az egész.

A lány sem tehet arról, ha nem vonzódik hozzád, ezt nem lehet befolyásolni.

2011. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondta, hogy helyes olyan srácot választani, akit a környezeted is jónak lát, hanem hogy elterjedt. Amúgy a többi volt az igazán lényeges.
2011. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
100%

Előre írom: lány vagyok xD

Sok lány manapság csak a külsőt nézi, én ezt ellenzem mert nem a külső a fontos hanem a belső. Nem vagyok a legszebb ezzel tisztában vagyok én is mégis van barátom...Barátom se kimondottan az a jóképű kigyúrt állat, hanem egy rockerista vadállat, de pont olyan amilyen pasit mindig is szerettem volna. Neki nem a szex az elsődleges, hanem a szerelem, a romantika és éppen ezzel fogott meg, mert nekem is ez az elképzelésem egy kapcsolatról nemcsak azért lenni valakivel mert éppen baszni akar az illető. Nem mondom hogy ilyen vagy mert szerintem nem de a lányok sokszor azt nézik h megbasszák őket.. Azonkívül minden srác azt mondja hogy normális csajt akar de azért a pláza cicákkal járnak mert ők jól néznek ki. Szóval azért mielőtt az átlaglányokat szidnád gondold át h az átlag fiúk is milyen felszínesek.

2011. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy manapság pont egyre kevesebb embernek van párja. Tartom magam annyinak hogy nem kell akármilyen nő. Szép arc, ész, s nem überelje az én súlyomat.
2011. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"Te se jönnél össze olyan lánnyal, aki nem jön be, akit nem kívánsz. Ennyi az egész.

A lány sem tehet arról, ha nem vonzódik hozzád, ezt nem lehet befolyásolni."


Igaz, de egy csajra mindig jut legalább öt szerencsétlen,a ki meg akarja dugni és minden szart megtesz neki, azonban ha pasi vagy és nincs szerencséd, akkor b.szhatod.


"Mindig azt tanították, hogy elég ha csak egy fokkal szebb vagy ördögnél és rendes, jó ember vagy, akkor lehet barátnőd"


Ez talán egy-két generációval ezelőtt így volt, de ma már nem. Ezzel a mondattal, csak akkor lesz nőd, ha az illető már elmúlt 35 és senki másnak nem kellett, így veled is beéri.



"Rendes, szeretni való fiú vagyok"


Talán éppen ez a probléma. Az elején, ha túl kedves és szeretni való vagy, akkor jobb esetben jön a legyünk barátok szöveg, rosszabb esetben keményen le leszel koptatva. Talán majd fél év után mondhatod, hogy szereted és lehetsz vele kedves.


"De már egy átlag lánynak is olyan igényei vannak a külsővel kapcsolatban, hogy falra tud mászni tőle az értelmes ember."


Ezzel kár is vitába szállni. És, amíg főműsoridőben adnak ilyen való világ és ehhez hasonló szarokat, hogy az a menő, ha idióta ribancként viselkedsz, nem is nagyon fog változni a helyzet.

Természetesen ez a férfiakra is vonatkozik: csak akkor leszel FÉRFI, ha egy sötét, bunkó tahó vagy.


Tényleg nem jó ez így, de ez van.

2011. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Azonkívül minden srác azt mondja hogy normális csajt akar de azért a pláza cicákkal járnak mert ők jól néznek ki."


Én ilyet még nem láttam. Pláza ribancokkal, csak az ilyen kopasz állatok, vagy apuci kicsit fiacskái járnak, de normális srácok biztos, hogy nem.

2011. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél fel egy vak embert fotósnak, mert nem tehet róla. Sem a karrier, sem a párválasztás nem erkölcsi igazságszolgáltatás.
2011. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Azért kedves 65%-os barátom, ezek nagyon kemény mondatok voltak amiket leírtál. Ha minden így működne, akkor senkinek sem lenne párja, és kihalna az emberiség.
2011. okt. 31. 19:46
 20/33 anonim ***** válasza:
Pedig így működik, csak az emberek döntő többsége egy idő után belenyugszik és beéri azzal, ami jut. Vajon miért van annyi diszfunkcionális család, válás, meg idegbeteg gyerekek? Csak nem azért, mert a szerelemnek nevezett baromság nem is létezik, vagy legalábbis nem úgy ahogy egyesek hiszik?
2011. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!