Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért minden lány azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden lány azzal jön, hogy nem vagy jóképű ezért nem járok veled dumával? Holott erről nem tehetek.

Figyelt kérdés
Azt nem én döntöm el, hogy jó arcú gyerek leszek vagy sem. Azon nem tudok változtatni. Minden mást el tudok érni,de azt nem. Rendes, szeretni való fiú vagyok, imádom a lányokat mégis elzavarnak mert nem vagyok jó pasi. Kezd elegem lenni ebből. Amiről nem tehetek azon miért kell ennyit lovagolni? Mindig azt tanították, hogy elég ha csak egy fokkal szebb vagy ördögnél és rendes, jó ember vagy, akkor lehet barátnőd. De én nem így veszem ezt észre. Ne azzal jöjjetek,hogy ti fiúk is csak a jó csajokkal álltok szóba, mert nem ez a téma most. Meg én amúgy sem vagyok olyan, hogy a jó csajokkal kezdjek. De már egy átlag lánynak is olyan igényei vannak a külsővel kapcsolatban, hogy falra tud mászni tőle az értelmes ember. Ez nagyon nem jó így.
2011. okt. 31. 12:54
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Persze, hogy jobban kellesz majd ha megnyered a lottót. Mivel kiül az arcodra a boldogság, hogy gazdag vagy, öltönyben fogsz vagy jó ruhákban fogsz császkálni. Akkor pedig minden lány fogja látni, hogy boldog vagy sikeres vagy, és te leszel nekik a főnyeremény. Nagyon meg fogsz szépülni.
2011. nov. 20. 08:42
 32/33 anonim ***** válasza:
Sőt, ha azt látják, hogy egy másik csajjal mész valahová, akkor is furcsa mód jobban kellesz nekik, holott lehet, hogy csak a húgoddal mész valahová.
2011. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ja. az is igaz, mert látják rajtad, hogy akkor nem vagy egy balfék, és tudsz valamit amivel csajt tudsz magadnak szerezni. Mondjuk az is jó ha kutyát sétáltatsz egy parkban, akkor is látják rajtad, hogy van szíved stb. Ez sok lánynak vonzó. Bár én mostanában úgy csajozok, hogy a koli szobámban van egy Frigyes nevezetű mexikói vöröstérdű madárpókom, és pl a liftben ha megyek fel a 8.ra és van ott egy csaj(ketten vagyunk a liftben), akkor mondom neki, hogy ugorjon már fel egy pillanatra a szobámba, mert mutatnék neki egy kis etetést, hogy etetem meg a pókomat. Azt persze nem mondom meg a csajnak, hogy pók van a szobámban, csak felhívom oda. Volt is így már, hogy összejött egy-két barátnő.
2011. nov. 20. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!