Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért minden lány azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden lány azzal jön, hogy nem vagy jóképű ezért nem járok veled dumával? Holott erről nem tehetek.

Figyelt kérdés
Azt nem én döntöm el, hogy jó arcú gyerek leszek vagy sem. Azon nem tudok változtatni. Minden mást el tudok érni,de azt nem. Rendes, szeretni való fiú vagyok, imádom a lányokat mégis elzavarnak mert nem vagyok jó pasi. Kezd elegem lenni ebből. Amiről nem tehetek azon miért kell ennyit lovagolni? Mindig azt tanították, hogy elég ha csak egy fokkal szebb vagy ördögnél és rendes, jó ember vagy, akkor lehet barátnőd. De én nem így veszem ezt észre. Ne azzal jöjjetek,hogy ti fiúk is csak a jó csajokkal álltok szóba, mert nem ez a téma most. Meg én amúgy sem vagyok olyan, hogy a jó csajokkal kezdjek. De már egy átlag lánynak is olyan igényei vannak a külsővel kapcsolatban, hogy falra tud mászni tőle az értelmes ember. Ez nagyon nem jó így.
2011. okt. 31. 12:54
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz.
2011. nov. 1. 07:39
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
nem tehetsz róla, de ha egyszer nem látnak meg benned semmit, akkor nem, és kész....csak őszinték...nem azért van mert ilyen g.cik a lányok, mielőtt te is általánosítani kezdenél...úgyis lesz olyan lány akinek te fogsz teteszni és neki jóképű leszel...ez relatív. attól még bírhatnak.
2011. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
DE ha elkezdek felvenni egy bunkó stílust, akkor lehet jobban fognak kedvelni a lányok. Azok úgyis a bunkókat kedvelik.
2011. nov. 19. 20:53
 24/33 anonim ***** válasza:

Hmm, mert gondolom nem vmi értelmes lányokkal kezdesz én megmondom egy nem szép fiúnak is, hogy miért nem járok vele..., és nem arra fogom, hogy "nem vagy jóképű ", mondjuk nekem is vannak néha hülye indokaim... :P :D

De azok mára barát kategóriás fiúkhoz jönnek elő...

És igaza van az előttem hozzászólónak ha semmivel nem fogsz meg, és még a jóképűséggel sem, mert van , hogy elég az is, és a pasi egy bunkó paraszt...

Kell vmi amivel megfogod a lányokat, mert különben miért akarnának veled járni, ez meg csak egy hülye indok..

19L

2011. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
57%

...én már jóideje márcsak dacból sem próbálkozok be a lányoknál mert inkább nem megyek helybe a lóf@szért.

azt bírtam amikor egy ideig hitegetnek, kisérjem el ide segítsek neki ebben abban...de persze még a kellő időben mesterien közlik hogy ha nem is viszonyulnak hozzám ÚGY,nagyon klassz haver vagyok....nahoppá mivel a haversággal kitörölhetem a se.ggem vége volt ott a vesszőfutásomnak mert mégse akarok mégnagyobb balek lenni(hát mégse azért lebzselek egy csaj közelében mert haverkodni akarok vele).

gyakran fordult hozzám lány ilyen olyan csip csup üggyel hogy márcsak én maradtam mint utolsó mentsvár.Ilyenkor többször visszakérdeztem" van pasid?" igen válasz esetén közöltem hogy akkor forduljon hozzá.

Szemétség ez? Hát én nem akarok sokkal többet adni mint amennyit kapok az élettől,ennyi.

2011. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Azon nem tudok változtatni. Minden mást el tudok érni"


Hát akkor vegyél egy Q7-t azt majd tapadnak rád a csajok.

2011. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nagyon el lehetsz keseredve kedves 72%-os. De lehet nem jó csajoknál próbálkozol.
2011. nov. 19. 21:31
 28/33 anonim ***** válasza:
60%

Próbálkozz csúnyácska,kövérebb csajokkal.

JAA! Hogy nem jönnek be? Pedig nem tehetnek róla......

2011. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem is az hogy el vagyok keseredve egyszerűen a sors képébe köpök.Én is észrevettem hogy hát kevésbé csinos lányok(ésmost finoman fogalmaztam)közelednek felém én meg direkt nem veszem a lapot.Persze sok nagyokos(akiket velem ellentétben több földi jóval megajándékoztak az égiek) itt rávágja hogy "látod látod neked se jön be mindenki".Ám én nem törödök bele abba "hogy nekem ez jutott" akkor inkább nem kell csaj egyáltalán. Visszautasítom mint diplomás munkanélküli a közmunkát-hogy hasonlattal éljek
2011. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Unalmas már ez a rossz helyen próbálkozol, vagy szedj össze egy csúnyább csajt.

Ha egy lánynak mondanánk ezt, hogy érd be kevesebbel, vérig lenne sértve.

Kérdező, járj el lottózni és ha megnyered a fődíjat és látják rajtad, hogy tele vagy pénzzel, egyből vonzóbb leszel. Persze ettől még ugyanaz az átlagos srác leszel, de ekkor érdekes módon már jobban kellesz majd.

2011. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!