Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Milyen helyeken? (Keseregjünk együtt:D)
2011. nov. 2. 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 Darkey ***** válasza:

Szerintem senki se lúzer... Én magabisztosan tudok beszélni lányokkal, mindig mosolygok, és még anyagi hátterem is van(bár ezt nem villogtatom, utálom ha ezért szeretnek)

kb ennyi az egész lényege... a csajokat nem érdekli hogy nézel ki:)

2011. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:

Nem könnyü értelmes leszbikus lányt találni.. Így nincs egyszerü dolgom :)


17/L

2011. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 A kérdező kommentje:
Sok sikert azért ;)
2011. nov. 2. 23:55
 25/89 anonim ***** válasza:

Én egyedül is és barátnőkkel is eljárok ide-oda.Már mindenhol voltam.Nem csak szórakozóhelyeken...múzeumtól elkezdve a színházig.De semmi nem jön össze.Féléve tök egyedül vagyok.

A férfiak gyávák:)

23N

2011. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon jól ment az ismerkedés, gyakorlatilag minden helyzetben ki tudtam találni valamit az adott személy megközelítésére és sokszor be is jött.

Majd nagyon, de nagyon szerelmes lettem, 2 évig az voltam, talán tovább is, csak sajnos ez a hölgy porig rombolta az önbizalmam, semmire sem tartom magam azóta.


Volt egy kis magamba fordulós idöszakom, mostmár talpon vagyok, ismerkedek, de mindaddig, ameddig magamat nem tudom elfogadni addig nem várhatok el semmit...


Ja és az ismerkedésröl annyit, hogy az idiótákat vonzom elöszeretettel és kezd elegem lenni.

Nem értem egyszerüen, hogy sok Nö hogy képes undorítóbbnál, undorítóbb módon lekoptatni egy "próbálkozót". Én mindig is tiszteltem a Nöket, a Nöiességükért, de kezdenek felcserélödni a szerepek...

2011. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim válasza:
Mit értesz azon, hogy undorító módon koptat le?
2011. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
Én már másfél éve keresgélek, de semmi értelmes nem jön össze...:D Aki nekem kellene, annak én nem, akiknek én, na azok meg nekem nem, de nagyon nem :) Valamit elég rosszul csinálhatok :P 23/N
2011. nov. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a brigádba :-) Szeretnék, de eddig csak 1 jött össze. 2 hónap volt. Se előtte se utána nem volt. :S


18f

2011. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:

És akkor esetleg nincs itt valaki, aki ismerkedni is szeretne? =) Mármint a szomorkodás mellett =D

Én egy 19 éves Budapesti lány vagyok, ha esetleg valakinek ez eddig szóba jöhet. =)

2011. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!