Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Milyen helyeken? (Keseregjünk együtt:D)
2011. nov. 2. 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi önbizalomhiány, esküszöm, és nagyon hiszek abban amit mondok, hogy barátnőt/barátot nagyon könnyű találni, csak szimplán el kell ezt határozni magunkban, és mindent megtenni a cél érdekében, nem várni kell a csodára. Amúgy fura, hogy így beszélek, mert eddig 1 barátnőm volt, az is 2 éve, és nagyon szeretnék mostmár, és mindent meg is teszek érte, és sose adom fel az optimizmusomat :)) 16/f
2011. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:

Én meg bár örök pesszimista vagyok,adom azon kevés válaszoló véleményét,akik szerint tenni is kell a cél érdekében!A sajnálkozós korszakom egy jó ideje lezárult,azóta a feleslegesen elpocsékolt energiámat máshova csoportosítottam,és ha akadozva is,de rajta vagyok,hogy legyen vmi jó is az életemben most már!

Példának okáért,aki akar,írhat nyugodtan:)


25f

2011. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:

Én már 2 éve próbálok netten barátnőt találni de nagyon nem akar sikerülni lehet bennem van a hiba

Élőbe meg nagyon nem próbálkozok mert nem tudom hogy kéne nyitnom :S hogy ne hajtson el meg ne röhögjön ki ezért marad a nettes ismerkedés :S


16/f

2011. dec. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:

Hát a 30 éves hölgynek üzenem, vannak még vele egykoru férfiak szabadon, csak a haverjaim közül tudok vagy 4et, engemet is beleértve...Igen, gyávák vagyunk, úgy ahogy sok lány is, csak tőlünk a társadalom el is várja, hogy leküzdjük gyávaságunkat, a nőktől viszont nem...van akinek sikerül van akinek kevésbé sikerül.Ez a gyávaság is érdekes, mert sokmindenben bátor tud lenni egy férfi, de mikor nőkre kerül sor, akkor elszál a bátorsága...


Én annyira nem próbálkozok, mert nem is nagyon adódnak helyzetek, pedig eljárok helyekre...és én nem megyek oda egy nőhöz, ha előtte nem szemeztünk...nem szokásom.Ha ez is gyávaság, hát legyen az, én már csak ilyen vagyok.Majd csak lesz egy csaj aki mer szemezni velem.

2011. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen már nem tudom mi kell a csajoknak :S

Idén tavasszal ért véget egy 5 éves kapcsolatom kicsit szünet, utána keresgélés... Szerintem a külsőm sem gáz a dumám is rendbe szokott lenni az ismerkedés is viszonylag könnyebben megy...

No de! Senki se gondolja, hogy ez elég ám! Van egy nagy hibám. Nem tudok olyan gyökér lenni, mint pár haverom és egyszerűen semmibe se venni a csajokat, össze-vissza csalni, stb... és úgy veszem észre ez bizony szinte hátrány manapság, pedig csak egy normális lányt keresek egy normális élethez!


28/F

2011. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
Utolsó,igen ez sajnos ma így van.
2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
100%
Normális lány vagyok, nem gyökér pasit keresek!!!
2011. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:

# 57-nek

Akkor egy ritka kivétel lehetsz! De tudjuk a kivételek erősítik a szabályt :)

2011. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
-57-es! Te vagy az ezer lányból az az 1!
2011. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
Jelen... Nem rég dobott a barátom,azt hittem ő vele komoly kapcsolat lesz,de mégse... 16/L
2011. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!