Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Milyen helyeken? (Keseregjünk együtt:D)
2011. nov. 2. 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csúnya, de mivel nem járok bulizni, nem ismerek elég embert. az összes fiú barátom párban van. :D Pech. 19/L
2012. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
Hát én sem járok bulizni, és társaságba sem, szóval így eléggé nehéz. 2 éve próbálkozom neten, de eddig nem igazán jött össze a dolog. Vagy messze lakik az illető, vagy közel, viszont akkor átver és kihasznál.
2012. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

13órás műszak mellé a kutyának se kellek:D

25f

2012. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
Kolozsváron lakok. 4 évet vártam míg jött valaki. Most megint egyedül vagyok. Nem igazán tudom, hova és kivel járhatnék el ha ismerkedni szeretnék, egyedül a megasságommal van bajom, no meg a személyiségemmel :P :) De ha valakit érdeklek, hát itt vagyok. :) 23 F
2012. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:

Amióta az eszemet tudom azóta próbálkozom.


22/ hajdú-bihari srác

2012. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:

igen..

16/l

2012. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

én is szeretnék de nem jön össze mert mostanában nagyon visszahúzódó vagyok és félénk


17/f

2012. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék barátot, de sajna ez az én helyzetemben túl nehéz. De így járnak az olyanok mint én, ez van. Majd lesz egyszer / vagy nem xd
2012. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:

21 éves koromig egyáltalán nem volt barátnőm, aztán elkezdtem többet társaságba járni, odafigyelni az öltözködésemre stb, össze is jöttem pár csajjal. Randiztam vagy ... 20-al, kb a felével össze is jöttünk, de pár hónap után (leghosszabb 4 hónap volt) mindnek vége lett. Nem éreztem jól magam velük.

Most 25 vagyok, lassan szeretnék már családot, de kb esélytelennek látom. Most nekem sincs senki, aki tetszene, meg én se tetszek senkinek....

2012. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!