Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Milyen helyeken? (Keseregjünk együtt:D)
2011. nov. 2. 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
Pont ez volt a cél srácok;) Szivesen.
2012. jan. 18. 18:28
 72/89 anonim ***** válasza:

ha hiszed ,ha nem, nem vagyok egy rossz pasi,kedves vagyok,intelligens,hüséges tipus ,mégis,most figyelj:

9éve keresek és nem találok barátnöt,pedig válogatos sem vagyok nagyon,és mégsem!

2012. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:

Jelen! Ha valaki úgy gondolja, írhat nekem.

16/F

2012. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
19éves srác vagyok elég régóta próbálkozom már, és eddig csak "kihaőnem azt hiszi ő a világ közepe" csajokat találtam meg akik azt hiszik mindent megtehetnek:/ am ha már ennyire ismerkedéssé vált akkor győr környékiekkel ismerkednék :)
2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
7-8 éve szeretek egy valakit és 10 vok most!!! :D
2012. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
Hát én szeretnék barátnőt. Volt nekem már 3 is. de mind rövid volt sajnos. valahogy nem sikerül hosszút találni. Sok lánnyal ismerkedtem már meg de 3mal jöttem össze rövidebb időre. Most 22 vagyok és kezdem unni, hogy még mindig nincsen senkim akivel végre hosszú távon együtt lehetnék.
2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:

Én szeretnék.

Így közel a 22-höz idáig egy srác volt kilátásban, aztán visszatáncolt. Valószínűleg túl jó voltam neki. Na nem baj, fő az optimizmus, idén találkozok egy olyan sráccal, aki igazán megérdemel és nem akar kihasználni.

2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok és nekem se jött még össze igazán, régebben még tudtam szeretni, de sokat csalódtam... mindig volt valami nagy akadály... ( korkülömbség, távolság, másik csaj) rosszul jött ki ennyi... az a baj, hogy már nem vagyok szerelmes mindenki iránt közömbös lettem, nekem nem is hiányzik már az a régi érzés, jobban szeretem megismerni az embereket és barátokat találni :)
2012. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 lila nyuszi ***** válasza:

Szeretnék barátot, bár egyedül is boldog vagyok. Nem volt még barátom. Ismerkedni csak neten tudok vagy szerencsével. Kisvárosban élek, kevés embert ismerek, eljárkálni max kávézókba nővéremmel szoktam.


20/N

2012. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 lila nyuszi ***** válasza:
Amúgy Veszprém megyei vagyok, ha valaki szeretne megismerni írhat. :)
2012. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!