Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kommunikációs bajok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kommunikációs bajok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy távkapcsolatom kb. 3 hónapja, és msn-en is lényegében én tartom fent a beszélgetést, hogy folyamat kérdezek, vagy írok, ami eszembe jut, és ő viszont nem annyira... Nem sokára találkozunk, és én az elején mindig zavarba vagyok, és nem akarom, hogy ameddig én feloldódok, addig ne legyen téma vagy ne unja magát halálra... Talán nem érdeklem már?? vagy mi lehet a hiba??? Én nem akarom őt elveszíteni, és megpróbálok mindent, hogy velem maradjon, szóval kérném a segítségeteket, hogy miről érdemes kérdezgetni, beszélgetni egy randin... Ez lenne nekem az első, és csöndesebb vagyok élőben, mint itt, mivel itt tudok írás közbe gondolkodni, hogy hogyan folytassam...:( A másik, hogy eddig semmi közöst nem találtunk egymásban...
2011. nov. 13. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

nahát erre énis kíváncsi lennék, hogy ilyen szituban mitkell tenni mert nekemis vanna ilyen problémáim:D

bocs de segíteni nem tudok:S

2011. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 L.Szilárd ***** válasza:

Találkoztatok már, vagy most fogtok először?

Mert ha eddig nem találkoztatok, akkor ne éld bele magad annyira a nagy szerelembe, mert csúnya csalódás lehet a vége.

Netes ismerkedésnél, egy szabályt tartok fenn magam előtt, kettő, max. három levélváltás után találka. Az első találkáig nincs MSN, Sms, telefon, csak levelezés. Nálam aki nem tud 2-3 épkézláb levelet megírni, avval kis eséllyel lesz komoly kapcsolatom.

2011. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!