Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jó pasiknak is olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasiknak is olyan nehéz normális párt találni, mint a szép nőknek?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül külsőre értem a jó pasit(de az is beleszámít). Ha egy átlagosabb lánnyal próbálkozik akkor a lány bizalmatlan vele szembe, mert azt érzi a lány, hogy csak azért akar vele lenni, hogy lefektesse? Meg amúgy is egy kifinomult, minden téren jó pasinak magas az értékrendje, amihez nem mindig talál megfelelő párt. Ti mit gondoltok?
2011. nov. 19. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
neked nincs is lábad, meg amúgyis Norbi nem megmondtam hogy ne irj ide, tiszta szégyen vagy:O
2011. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 szamóca.. ***** válasza:
lvl0? nem hiszem hogy létezik. de nyilván olyan játékot kell játszani, ami kihívást jelent ugyan de nem abszolút lehetetlen. ne próbálkozz gta-val ha a mario-t nem tudod végigvinni:)
2011. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó a hasonlat, de ennél maradva még a Mario legelső pályája az összes cheattel se megy :D
2011. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szamóca.. ***** válasza:

akkor kezdd a nokiás snake-kel, aztán majd fejlődsz és egy idő után menni fog a mario is:D

lehet a gta-ig sosem jutsz el, de nem is baj, kezdeti stádiumodhoz képest büszke leszel a mariora is, és boldoggá fog tenni ha sikerül.

2011. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Zacskósleves válasza:
sztem kaszáld le a mosómedvéket és csinálj egy zacskóslevest.
2011. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondanám, h nincs kezem, ezért esélytelen vagyok minden játékban :P
2011. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 szamóca.. ***** válasza:

abban az ugrálós táncolós játékban még lehetsz nagyszerű ;D


annyira kishitűek vagytok magatokkal emberek...

"nincs lehetetlen álom, csak belső korlátok" =)

2011. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!