Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aranyos és kedves, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos és kedves, de nagyon nem tetszik ahogyan öltözködik! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy srácot. Kedves, aranyos, bírom őt, de nagyon nem tetszik a "stílusa", az öltözködése. Tudom felszínesen hangzik,de ezt tényleg nem nagyon tudom elfogadni benne. Nem tudom hogy érezném magam egy olyan ember mellett akinek "gagyinak" tartom az öltözködését. Persze nem egy szupermodellel akarok járni, a márkák sem érdekelnek, csak öltözködjön ízlésesen. Én vagyok nagyon felszínes, vagy ez tényleg számít?
2011. nov. 22. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem is voltak/vannak gondjaim a párom öltözködésével... 30 éves, de néha úgy öltözik, mint egy 50 éves... állandóan inget hord nyakig begombolva...


de elég sokat utalgattam neki, ha tetszik valakin valami, mindig mondom, pl meg szoktam neki említeni, h a lakótársa milyen jó cuccokat talál magának, legközelebb menjen vele, ha ruhát akar venni, meg ha nagyritkán felvesz valami fiatalosat, pl pólót meg farmergatyát, agyondicsérem...


azt hiszem, hat rá, mert múlt héten vett két fasza pólót is, és már hajlandó felvenni ing nélkül :D


22/L

2011. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

00:27:

B@sszameg. Mintha a fejemben mászkálnál... :D Énis pont olyasmi stílusra hajazok.. :D Főként Dean stílusa jön be, de nagyon :D:D:D Minap kaptam f@sza bőrkabátot, tisztára úgy éreztem benne magam mintha Dean lennék xD


Amúgy kérdező:

Annyira nem számít ez felszínességnek. Csak ne ez legyen ám a mérvadó... Ha kialakult köztetek valami, járjatok el együtt vásárolni (én speciel még örülnék is neki, mert annyira nem vagyok gyakorlott vásárló és nekem aztán tökmindegy minden :D) és add át az ötleteidet. Csak ne legyél erőszakos... :)



21F

2011. nov. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ez a Dean meg Sam meg a többi tök átlagos. Férfias, de semmi extra.
2011. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nekem volt olyan pasijelöltem, akivel azért nem lett semmi, mert én bizony nem akartam vele úgy mutatkozni, hogy szandál-zokni, bőrkabát összeállításban "pompázott" állandóan. Persze a szobájában ott figyelt a legújabb Apple gép, szóval nem azon múlt, hogy nem tehette volna meg, hogy normálisan nézzen ki.
2011. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Igen felszínesen hangzik, főleg hogy elvileg még nem is jártok. Ha pedig összejösztök, akkor mi lesz a következő, a hajviselet, az érdeklődési kör?

Ne akard megváltoztatni a másikat akarta ellenére, mert abból semmi jó nem fog kisülni. Te hogy éreznéd magad, ha közölné, hogy neki nem tetszik a stílusod, változz meg? Ha fontos neked, elfogadod még azt is, ha munkás cuccban jár.

2011. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!