Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek batrabb, ha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek batrabb, ha meg akarok szolitani egy pasit?

Figyelt kérdés

Hihetetlen modon mostanaban atmentem felenkbe, pedig mar 29 eves vagyok, ja es lany :)

Azzal nincs gondom, hogy pasikkal dumaljak, de ha valamelyik megtetszik, akkor elvorosodom, ra se merek nezni szinte vagy csak hulyesegkete beszelek.

Fiuk, jol jonne egy kis segitseg, hogy mire gondoltok ilyenkor, ha lattok egy lanyt vorosodni, dadogni, ha lathatoan zavarban van.


2011. nov. 29. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én például veszem az adást és ilyenkor helyzettől függően próbálok a kedvére tenni.
2011. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy nő zavarban van. Persze ha nekem is tetszik nem hagyom ki :)
2011. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nem ciki ugye? Csak azert kerdem, mert volt mar, hogy olyan zavarba jottem, hogy inkabb elmenekultem a helyszinrol, aztan azota is verem a fejem a falba :(
2011. nov. 29. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok: Nem, ez nem ciki, sőt szerintem aranyos egy lánytól. :)

Én nagyon kedvelem az ilyen helyzeteket, hisz visszajelzést kapok így, hogy igenis jó gyerek vagyok én, aki bejön a lányoknak. :)

2011. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem egy lány aval szólitott meg szórakozohelyen hogy "Vane cigid?" 2 éves kapcsólat lett belölle.17/F
2011. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Motiváljon téged a sok pénz, amit később lenyúlhatsz a pasitól. Sokan azt mondják, hogy egy férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet út. De ez hülyeség. Valójában a farkán keresztül. Tehát markold meg pőcsét és máris a tiéd a kiszemelt szerencsétlen srác.
2011. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Redneck Joe, koszonom a valaszodat, valoban redneck vagy.

Megmondanad megis miert lenne az a srac szerencsetlen? Es mibol gondolod, hogy en penzt akarok lenyulni tole?

2011. nov. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!