Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tulajdonságok után mondanátok egy fiúról, hogy tuti nem jönnétek vele össze?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk pár órája ismered csak, de egyből szemet szúr neked valami benne, ami miatt a vele való párkapcsolatod számodra kizáró ok. Milyen tulajdonságok, viselkedés után mondanád ezt?
2011. nov. 29. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#1!


Szép vagy!

(Hazudtam én is, mert tudom, hogy fejed olyan, mint a II. világháború)


A kérdésre a válasz: ha látják csajok, hogy kevés a pénzed, akkor veled biztosan nem jönnének össze. Még emberszámba se vennének.

2011. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

nemakarom hogy a lábamat maszirozza akarata ellenére. de birom mikor pár bunkó kiforgatja a szavaimat:)

azzal pedig hogy mondogassa hogy szépvagyok,akkoris ha hazudik. nem ugy értettem hogy csúnya vagyok.. és nemis azt hogy nyalja a seggem.. hanem azt hogy bókoljon eleget. de akkor mondok egy példát mert ugyis hülyék vagytok ahhoz hogy megértsétek és megint kileszek figurázva: szóval mint egy török pl. őkis egyfolytában udavrolnak,mégse papucsak,és mosnak főznek takaritanak helyettem!

2011. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Kit érdekel ez a sz*r? (akármilyen szöveg, kiállítás, előadás akármilyen művészetről / művészettel kapcsolatban, vagy környezetvédelmi, stb. dolgok. )


ha arról beszél, mennyit és mivel szeret kockulni, ha a belső igényeit részletezni (hugyálnom kell, fáj a belem, stb.)


ha nem vicces, ha nem beszél sokat, ha nem néz rám úgy hogy "azta", ha lenézően mond véleményt valakiről vagy valamiről, ha még mindig ott tart hogy "akkora nyomorék az a csaj/fiú", ha úgy áll hozzá a tanuláshoz hogy kényszer, hogy hülyeség, ha mindenben nekem kell döntenem, ha nem "Uralkodik", hogyha olyanokat mond hogy " gec.ijó " stb.

2011. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek a szar egzakt tudományok, ha egész nap a wowwal tolhatom, ezt is napi 8 órában teszem, g.cijó játék, csak az a baj, hogy meg kell szakítanom mert néha ki kell mennem hugyálni vagy ha nem eszek akkor megfájdul a belem, sok nyomorék csaj/pasi ehelyett inkább iskolába jár...Azt pedig tudjuk, hogy csak egy kényszer meg hülyeség is.
2011. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

pl ez: buuzi vagyok!

vagy ez: szia,az én nevem SP,és téged hogy hivnak?:)

2011. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 napietus ***** válasza:
pontozásból látom, sokan magukra ismertek a kis listámból :D
2011. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!