Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az Hogy csak kétféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Hogy csak kétféle fiúval találkozom vagy jóképű de beképzelt vagy csúnya önbizalom hiányos normális fiúk már nincsenek is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Mind ezt mondja :D
2011. dec. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Am dórika minimális elvárások igaz? :D

2011. dec. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
tökéletesen ábrázolja a helyzetet:D
2011. dec. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
38%

"hülyeség, akinek van egy kis töke hozzá már rég van csaja"


Így van:D

2011. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Magányos csajok gyűlése hajnalban...:D
2011. dec. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen csodálkozni. A lányoknál ugyanez a helyzet...
2011. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
77%

a kérdés ennyi erővel az ellenkező nemre is áll

amúgy a "férfiak" elqrvultak, ez tény

2011. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
27%
he vanak kivételek is te gondolom a páva buzákra gondoltál :D
2011. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Mondd csak véletlenül nem te vagy csúnya? Általában a csúnya csajoknak nem jó egy pasi sem, lehet te bekepzeltebb vagy mint a jó képű pasik, illetve lehet csúnyább vagy mint az önbizalom hiányos csávok...

Egyszer osszeakadtam egy ilyennel bűn ronda volt megis nagyra volt magával meg egoista r.bi volt, amúgy senkinek nem kellett palóka sem volt, én a helyében nem szóltam volna meg másokat hanem ezen gondolkoztam vna el... Jahh és mindig tükörben fényképezte magát volt sok ízléstelen ocsmány kép az ocsmány oldaláról oszlik ;)

2011. dec. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az hogy a csajoknak legyen az picit is átlagos csak a tökéletes külsejű és tökéletes belsőjű pasi kell, kicsit se képesek a pasi hiányosságán túl lépni, vagy fogadd el hogy bunkó az aki jól néz ki, vagy próbáld ember számba venni azt aki rendes kedves veled de nincs sok önbizalma, aminek a hiányát alapból ti gerjesztitek...
2011. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!