Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az Hogy csak kétféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Hogy csak kétféle fiúval találkozom vagy jóképű de beképzelt vagy csúnya önbizalom hiányos normális fiúk már nincsenek is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Neked se normális fiú kell, hanem jóképű, ahogy minden lánynak.
2011. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Mit sirankoztok itt bakker? Úgy csináltuk mintha egy nő többet érne mint ti, na ha mindegyik elutasít sz.rjatok le majd később jók lennetek az ilyeneknek de akkor mar késő mert egy jobb nőtök lesz;)

Amúgy meg szerintem vmi csúnya csaj lehet, azok csinálnak így legjobban, szóval ti gyakorlatilag egy valószínűleg csúnya csajt tartotok magasabb rendű ék magatoktol ;) hogy várjatok így hogy nőtök legyen ha meg ti magatok is lenezitek magatokat és minden csajt "istenítetek"?

2011. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Én speciel értékesebbnek tartom magamat a csajok nagy részénél. Csak éppen ők tartják értéktelennek a csúnya srácokat.
2011. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem tartom magam csúnyának, és szerintem normális rendes srác kategóriát képviselem, még sincs sok sikerem. Ha van is az is annak sincs komolyabb következménye, mert nem vagyok elég öntelt. Vannak hiányosságaim és ezekkel tisztában vagyok.

"Fájdalmasan tudatában vagyok tökéletlenségeimnek, s ebben a megismerésben rejlik minden erőm."

Gandhi

2011. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Tojd le te magad tartsd többre mint egy nőt amúgy meg járjanak nyitott szemmel mert szerintem pont nem a csúnya csávókat csunyazzak... Majd magukra maradnak és akkor még egy tényleg csúnya csávó is jo lenne nekik ;) ne aggódj ;)
2011. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
vannak még a jóképü önbizalomhiányos fiúk is, de azokat se veszitek számba...nembeszélve arról, hogy olyan gyávák a legtöbb csaj, hogy még jelezni is, kacérkodni, provokálni egy srácot...már az is túl sok a csajoknak.
2011. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
jaj mit képzelsz, ne hogy már jelet adjanak, még letörik a körmük! Pedig egy értelmes pasi nem fog valakihez odamenni aki semmi APRÓ jelét nem adja hogy szívesen fogadná a közeledést. Egyenlőség van, ideje megtanulnotok mit jelent az.
2011. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Na azért legyetek már kicsit őszintébbek. Hiába küldenének jeleket, akkor se mennétek/mennénk oda hozzájuk... Ha elég tökösek lennénk, akkor jelek nélkül is bepróbálkoznánk.
2011. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ja. Hát ha csúnya vagy akkor csúnya vagy... Meg ne legyen már jel, hogy úgy nézel rám, mintha fordítva vettem volna fel valamit.
2011. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ez elég egyszerűen magyarázható!

M.O-n legalább 100.000 huszonéves fiú van, te meg naponta jó, ha csak néhányat látsz közülük, mit tudom én húszat, ötvenet, százat, de mindenképpen egy nagyon pici részét, az meg már más hova tartozik, ha valaki nagy képűnek tűnik, de ha ismernéd, akkor meg lehet hogy tök jó véleménnyel lennél róla, tehát ránézésből soha nem lehet biztosra menni.

2011. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!