Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az Hogy csak kétféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Hogy csak kétféle fiúval találkozom vagy jóképű de beképzelt vagy csúnya önbizalom hiányos normális fiúk már nincsenek is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:30
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
abból h kiírtam egy kérdést miért az jön le h csúnya vagyok?? am nem de tök mind1
2011. dec. 4. 14:56
 32/41 anonim ***** válasza:

Amúgy a normális alatt mit értesz? :)

Egy mondjuk átlagos nem önbizalom hiányos pasi? :)

Amúgy szeritnem ha nem siránkoznának itt az önbizalomhiányos palik, akkor azok közül is bejönne neked jó pár, csak ugye kinek kell egy kis nyámnyila siránkozó p.cs de nem? :)


Fiú voltam :)

2011. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
pontosan ;)
2011. dec. 4. 16:08
 34/41 anonim ***** válasza:

"Na azért legyetek már kicsit őszintébbek. Hiába küldenének jeleket, akkor se mennétek/mennénk oda hozzájuk... Ha elég tökösek lennénk, akkor jelek nélkül is bepróbálkoznánk."


De odamennék, oda is szoktam menni, de mivel annyira ritka az ilyesmi, ez a dolog se egy mindennapi jelenség.Úgyhogy tévedsz, én büszkeségből se megyek már oda akárkihez, ha elötte nem volt valami kis szemezés, nonverbális kommunikáció....de biztos vannak olyanok is akik csak kifogásokat keresnek, de nem mennének oda akkor se ha lenne jelzés,szemezés stb.

2011. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

"De odamennék, oda is szoktam menni, de mivel annyira ritka az ilyesmi, ez a dolog se egy mindennapi jelenség.Úgyhogy tévedsz, én büszkeségből se megyek már oda akárkihez, ha elötte nem volt valami kis szemezés, nonverbális kommunikáció....de biztos vannak olyanok is akik csak kifogásokat keresnek, de nem mennének oda akkor se ha lenne jelzés,szemezés stb."


Akkor te kivétel vagy. De akik itt siránkoznak, azok nagy része akkor se menne oda, ha lenne jelzés... Előzmények nélkül én se megyek oda, de nem a büszkeség miatt, hanem mert ahhoz nem vagyok elég bátor(elismerem). Ha van szemezés stb. és egyértelmű a helyzet, akkor valószínűleg én is lépnék:) Azonban abban egyetérthetünk, hogy rengeteg lány is szenved önbizalomhiányban és lehet, hogy pont ezért nem szemez, mosolyog... közben meg alig várja, hogy leszólítsuk. Ezért is lesz annak előbb barátnője, aki nem tököl, hanem cselekszik, akár van szemezés, akár nincs. 22F

2011. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül...néha szerencse kérdése.Mind mehetsz oda, ha nem a megfelelő csajhoz mész...és a másik meg kisujját se mozditja, de bejőn pont a megfelelő lánynak, mondjuk az évfolyamtársai közül...gondolom neked se mindegy kivel jössz össze, csak nem mész minden nőhöz oda...vagy te is csak a lyukat keresed?
2011. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

".gondolom neked se mindegy kivel jössz össze, csak nem mész minden nőhöz oda...vagy te is csak a lyukat keresed?"


Nem azt mondtam, hogy minden nőhöz oda kell menni... és nekem se mindegy.

De, ha látsz egy szép lányt, aki tetszik neked, akkor sem cselekszel, mert nincs szemezés stb. Ezzel szemben a "tökös" srácok lazán bepróbálkoznak és lehet, hogy sikerrel.

2011. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
És miért van ez, hogy vagy ótvaras ribancokat, vagy megjátszós szűzk.rvákat talál az ember. Normális csajok már nincsenek?
2011. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szar a megfogalmazás szívem! :D


Fogalmazd meg vágyaidat és mond el milyen legyen a normális pasi :D

2011. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

2011-12-04 16:49

Én már mentem oda előzmények nélkül is és bunkózás lett a vége vagy az hogy egyből el lette utasitva.

Szart se érsz azzal ha odamész és van bátorságod.(az önmagában kevés)

2012. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!