Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20on éves korosztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20on éves korosztályból léteznek olyan egyedek, akik esetleg szintúgy munkavállalók, és nem pont vmelyik diszkóban ájulnak be hétvégente?

Figyelt kérdés
Már csak azért érdekelne,mert kíváncsi vagyok ők hogyan oldják meg a relaxálást,szórakozást,és ha esetleg pont nincs sok idejük mint nekem,hol érdemes ismerkedésre adnia a fejét az embernek.
2011. dec. 10. 00:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
8/11 alias 19: értelek,ez esetben te szerencsés vagy,hogy nem gáz,ha kevesebb pénzt viszel haza.Különben természetesen egyetértek azzal,hogy nem vegetálva szeretném leélni az életem,de a kérdésem 2.fele erre irányult,tanács kérés címén,hogy mégis miként hogyan induljon el az ember-tök egyedül- a nulláról:)Már ha most pl először a szociális állapotomat vesszük:)
2011. dec. 10. 23:06
 22/28 A kérdező kommentje:
6os te pl pont az ellentétem vagy,amiről 8as beszélt.Természetesen nem tisztem ezt kritizálni,ha neked így jó az életed,akkor folytasd így.Én viszont nem szeretnék megragadni ezen a szinten,ezért is várok némi útbaigazítást:)
2011. dec. 10. 23:07
 23/28 anonim ***** válasza:
Változtass, csinálj ojat, amit eddig még soha nem tehettél/mertél. Tudom, ez nagyban függ a pénztárcád vastagsásától, de én se vagyok full millás és mégis rengeteg dolgot csináltam már, amire azt mondták, hogy a gazdagok sportja... Az már egy rohadt jó hozzáállás, hogy változtatni akarsz (gondolom ez a célod). Észrevetted, hogy ez így nem jó. Én évekig képes vagyok spórolni egy dologért. A legnagyobb ami eddig volt az a versenyautó. 2 évig mellőztem mindent, hogy hottájuthassak egy összkerekes 270 lóerős géphez. Ugyan ez van az ejtőernyős vizsgával. 500 ezerbe kerül, de akkor is összeszedem rá a pénzt. Oké, engem motivál az adrenalinfüggőségem. Egyszer élek, nem stresszelek, leszvrom, mi lesz, hitelt nem vettem fel és nem is fogok, addig meg semmit nem vehetnek el ami a nevemen van. Az élet rövid ahhoz, hogy tartósan szarul érezd magad. (első/huszonkettő)
2011. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
javítás: *olyat
2011. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok, hallgasd ezt. Lehet nem tetszik (nem ismerem a zenei stílusodat, de hallgasd végig, egysze kibírod), de tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=eDy4WxasSo8

2011. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
első: tudod ez mind szép és jó,és adom!de a legfontosabb pl az ehhez szintúgy hozzátartozó társaság:)meg társaság csak úgy magában is:)hisz anélkül aztán tényleg semmit nem ér az élet.Na mármost ha azt mondod extrém sport,oké,szóval akkor tök egyedül kell megfognom magam,és elindulni belevágni az egyikbe?!..
2011. dec. 11. 00:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha elkezded akkor jönnek majd az emberek. Itt elsősorban a bicózásból indulok ki. Én is hasonló helyzetbe voltam, mint te. Igaz, akkor még szüleim láttak el. Dobott az "életem szerelme", rájöttem, hogy a "barátaim" 90%-a sz@rik rám. Befordultam. Aztán, mondom ez így nem jó. Nyári meló alkalmával összekerestem annyi pénzt, hogy egy alap dh bicó kijöjjön (hétfő-péntek köművesekkel, szombat-vasárnap ácsokkal dolgoztam). Mivel szinte minden addigi barátnak hitt embertől elfordultam, nem igazán volt ki bulizni hívjon, egyedül meg nem mentem. Végigdolgoztam a nyarat, megvolt a célom, tudtam, hogy az kell nekem. Megvettem a bicót. elkezdtem egyedül gyakorolgatni. Volt egy pár ugrató, ahol akárki gyakorolgathatott. Először a "nagyok" mondták, hogy húzzak onnan, csak a helyet veszem el előlük. Aztán mikor látták, hogy komolyan gondolom (igaz 10-ből 11-szer taknyoltam az ugratón, de mindig felálltam, aztán újra nekimentem), akkor azt mondták, hogy na gyere haver megmutatunk 1-2 dolgot, mert így csak összetöröd magyd. Csapatban meg könnyen fejlődtem, mint mindenki más. Befogadtak, mindent megtennék értük. Őket nem érdekli, hogy milliomos vagy, vagy csóró. Közéjük tartozol és kész. Volt, hogy megszorultam anyagilag és egy tehetősebb ridertársam kifizette a tartozásom (nem bank vagy állam felé). Mikor vissza akartam fizetni, akkor azt mondta, akkor veszi el csak, ah az nem az utolsó pénzem. Na ez barátnak tekinthető nálam. Remélem, ha elkezded, te is hasonló emberekbe dotlassz, mint én.
2011. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Mindenesetre elég biztatólag hat.Először egyfajta anyagi hátteret hasonló célok elérésére nekem se ártana összekuporgatni,aztán az lenne a következő és legfontosabb dolog,hogy rendezzem a gondolataimat,hogy mibe is lenne jó belefogni.Mondjuk ez a sport dolog egész jónak tűnik,sok mindent kipróbálnék régóta,úgyhogy valószínűleg e tájt lesz az első próbálkozásom.Aztán igen,remélem hasonló eredménnyel:)
2011. dec. 11. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!