Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akire nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akire nemrég felfigyeltem, egész helyes és randira is hívott tegnap, de viszont cigány. Egy próbát megér nem? Hiszen lehet hogy komoly kapcsolat is kialakulhat.

Figyelt kérdés

Tegnap igent mondtam neki és puszival is köszöntünk el egymástól, tök aranyos meg minden és egész jómódú is. A haverjait nagyjából ismerem mert egy suliba járunk, pl. a bátyámnak az egyik legjobb haverja kiskora óta a srác, de anyumék reakciója milyen lenne??? Vagy ebből így ha a holnapi jól jön össze lehet még komolyabb dolog is ebből szerintetek??

17 éves vagyok , (a srác 18)


2011. dec. 18. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pl. randirol mentek haza és leüt, elvisznek külföldre prostinak azt ott fogod tengetni az életes columbiában, szüleid meg nem is tudnak róla. Előző voltam.
2011. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Azért szóltok ennyire cigányellenesen, mert féltek vagy mert nem ismeritek őket?


El nem tudjátok képzelni, otthon hogyan élnek?


Miket esznek?


Hát embert nem! Abban biztosak lehettek!


Nyugalom, nem kell félni !

2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mxxx ***** válasza:
78%

Igaz hogy a kérdés már nagyon régi, de eléggé felidegesítettek a kommentek. Elöször is, megkérdezném hogy alakultak vele a dolgok? :)


Másodszor, elmondanám hogy a cigányok között is vannak rendes normális emberek , akik be tudtak illeszkedni normálisan és nem olyanok mint amilyennek a köznép ismeri a cigányokat. Ha rendesen tud beszélni, ad magára külsőre és normális a viselkedése illetve tudja az illemet akkor semmi baj nincs vele! Meg sem kéne említeni hogy cigány. Ugyan olyan ember mint én vagy te. Sok esetben tapasztaltam már hogy vannak olyan magyar emberek (nem is kevés) akik százszor rosszabbak mint egy cigány. Amugy hallottam már olyanról hogy egy magyar lány és egy roma összejöttek. Azóta élnek házasságban és boldogok is. Ugyhogy vannak kivételek de ezt neked kell érezni :) ne halgass az elöttem kommentelőkkel akik látatlanban itélkeznek. Ha meglátják azt a szót hogy cigány, már nem is olvassák tovább csak nyomják az elavult, primitív, általánosító, visszataszító szövegüket. Bocsi hogy ehhez a régi kérdéshez írtam de muszáj volt. További szép napot!:)

2014. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!