Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy lányt találni most karácsony táján? Nagyon rossz hogy nincs barátnőm.

Figyelt kérdés

18 vagyok

jóképű (legalább is sokan ezt mondják) vagyok, humoros...csak nem egy partyarc és az önbizalmam se túl nagy.

Sok hobbim van ami bejön a lányoknak: extrém sport zenélés.

Nem tudom hogy hogy menjek oda egy lányhoz, agy hogy hogy kezdjek el ismerkedni.

Mindig az jár a fejemben hogy a lány biztos egy kis ronda csicskának tart majd meg kinevet.

Mit kéne csinálnom?


2011. dec. 22. 14:03
1 2 3
 21/21 bíborka333 válasza:

ne aggódj!

a lányok többsége is elég bátortalan, aki nem az meg k****

nyugodtan menj oda a lányhoz aki tetszik és kérdezd meg tőle hova megy, mennyi az idő, kérd ki valamiben a véleményét...aztán ha te is tetszel a lánynak akkor simán fog menni minden, ne aggódj nem harapunk :)

L/15

2011. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!