Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy lányt találni most karácsony táján? Nagyon rossz hogy nincs barátnőm.

Figyelt kérdés

18 vagyok

jóképű (legalább is sokan ezt mondják) vagyok, humoros...csak nem egy partyarc és az önbizalmam se túl nagy.

Sok hobbim van ami bejön a lányoknak: extrém sport zenélés.

Nem tudom hogy hogy menjek oda egy lányhoz, agy hogy hogy kezdjek el ismerkedni.

Mindig az jár a fejemben hogy a lány biztos egy kis ronda csicskának tart majd meg kinevet.

Mit kéne csinálnom?


2011. dec. 22. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem vagyok kíváncsi. Biztos csúnya vagy, azért nem küldesz képet...
2011. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
azért nem küldök mert nem akarok rajta lenni egy ilyen gyik-es oldalon.
2011. dec. 23. 12:03
 13/21 anonim ***** válasza:
Privátba megadtam volna az e-mail címemet, és oda küldhetted volna, de tökmindegy...
2011. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

csak úgy küldtem volna ha először kicsit megismerlek.

Idegeknek nem küldök képet magamról.Ezért írtam azt amit.

2011. dec. 24. 01:24
 15/21 anonim ***** válasza:

Nagyon huncutok ezek a lányok, vigyázz velük haver! :D


Engem is mindig helyesnek, aranyosnak, cukipofának meg miegymás szép jelzővel illetnek a lányok, ennek ellenére mégis lekoptatnak vagy félnek tőlem, nem értem őket, annyira bonyolultan működnek.


Már gondolkoztam azon is, hogy talán túl jó pasi vagyok hozzájuk és ezért félnek tőlem.


Kár, pedig jó lenne már egy barátnő. A baj, hogy a sok party lotyót vonzom, de egy normális, kedves, csendes, félénk, szép lányt meg nem találok sehol sem.


22/F

2011. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
:DDD.... amugy én se küldenék képet magamról. visszatérve 2 nap alatt nem fogsz találni magadnak senkit, menj el otthonról, bulizz. őő más ötletem nincs:D de tényleg az a legjobb ha odamész a csajhoz és van önbizalmad, esetleg ráírsz, ha tényleg nagy félénk vagy, mert a csajok azt szeretik :) ma olvastam egy ősrégi újságban, hogy az éden hotelből a kristóf úgy szólít le csajokat, hogy figyelj fogadjunk, hogy megtudlak csókolni úgy, hogy a szám nem ér hozzá a tiédhez, ha nem meghívlak egy italra. majd lesmárolja, és "nem sikerült" néven meghívja őket egy piára... szerintem ez nagyon jó :D nekem tut bejönne ha valaki így jönne oda hozzám, főleg ha jóképű is;)
2011. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ma 17:58


igen, csak ehhez hatalmas egó, önbizalom kell, mert egy normális srác, nem tudna ilyet sumákul megcsinálni egy szép lánnyal, ráadásul, ha nem tetszik a lánynak a fiú, akkor még egy pofont is kaphat a szerencsétlen, amitől tovább csökken az egyébként is a pokol mélységes, kénszagos bugyraiba lesüllyedt önbizalma

2011. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17:58 vagyok.

én nem tudom miért gondolod ezt :) te nem is tudod elképzelni, hogy egyes pasiknak mekkora önbizalmuk van, közben meg olyan csúnyák, hogy leszakad a plafon... és ráadásul ő mondta, hogy jóképű akkor nincs mitől félnie, csak nem miss world hungary-nál kell bepróbálkozni...

2011. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 18:13


jah, hát az más, ah miss Röfikénél kell próbálkozni, akkor én sem fosnék :D

2011. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam. kiforgatod a szavaimat. de ok rendben, legyen ahogy akarod.
2011. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!