Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Figyelem! Csajok mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Csajok mivel lehet benneteket igazán levenni a lábatokról? Milyen udvarlási módszert díjaztok úgy igazán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:55
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

uccsó: bezony


engem azzal, ha új dolgokat mond, ha látom, h nagyon ért valamihez és azt úgy tudja lelkesen elmondani nekem, h közben nem unom el az agyam

2011. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
0%

Alapszabály: lányoktól nem kérünk csajozási tanácsot. Egyrészt nem tudják h mi kell nekik, másrészt sose csajoztak, tehát nincs benne tapasztalatuk.

Amúgy jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni, más nem számít.

2011. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 Normálisvagy? ***** válasza:

"ma 19:09"


Pfffuuuu, úgy imádom az ilyeneket, amilyen Te is vagy! Csak tudjuk már, hogy mi kell nekünk! Másrészt gondolom baromi nagy tapasztalatod lehet! Harmadrészt nem a kis plázapitsák után kellett volna rohangálni és akkor nem lenne ilyen kellemetlen tapasztalatod! Tudod sokat akar a szarka de nem bírja a farka! :D :D

2011. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

"Csak tudjuk már, hogy mi kell nekünk!" - Nem, nem tudjátok.

"Másrészt gondolom baromi nagy tapasztalatod lehet!" - Igen, nagy tapasztalatom van.

"Harmadrészt nem a kis plázapitsák után kellett volna rohangálni és akkor nem lenne ilyen kellemetlen tapasztalatod!" - Annyi különbség van, h a plázapitsák legalább bevallják, h csak a külső meg a pénz számít nekik. A többi lánynak is az számít, csak ők tagadják, v maguk se tudják.

2011. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Normálisvagy? ***** válasza:
Nem foglak itt győzködni, mert tudom, hogy teljesen fölösleges lenne! Csak jobban tudom már magamról, hogy Nekem mi számít és mi nem, szerencsére nem ismerjük egymást szóval ne általánosíts....köszi...
2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Attól h általánosítás, még lehet igaz :)
2011. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Normálisvagy? ***** válasza:
Igaznak nem igaz, esetleg van benne igazság...:) Mivel, hogy nem mindenki egyforma nem ugyan azokat az értékeket részesíti előnyben! Remélem így már világosabb! :)
2011. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Ugyan már, teljesen igaz, hogy mindenkinek a külső számít, lehet az nő vagy férfi...


Kedves kötekedős lány kommentelő, válaszolj már légyszíves egy kérdésre:


Kivel lennél szívesebben:

Egy olyan pasival akinek szerelmes vagy a külsejébe, aki mindent képes neked megteremteni vagy egy olyan pasival, aki adott esetben csúnya és nem túl jó módú és semmit se tud neked financiálisan biztosítani, ellenben szerelmes vagy a belsőjébe?


Szerintem nem is kérdés:)

2011. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Normálisvagy? ***** válasza:
90%

Nem vagyok kötekedős csak kiállok az igazamért! Nem egy a kettő! :)

Mivel, hogy már csalódtam olyan pasiba, akinek a külseje topp 10-es volt, így nem kérdés számomra, hogy azt választanám, akinek a belső értéke jobb!

az anyagiak meg nem érdekelnek, mert nem szorulok rá, hogy egy olyan pasi kitartottja legyek, akinek nem kellek többre csak, hogy széttegyem a lábam amikor az ő kedve úgy tartja!

Erről csak ennyit!

2011. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Jó, de tegyük fel, hogy az az Adonisz kinézetű férfi szerelmes beléd és nem csak egy eszköz vagy neki.

Így is a csúnyácska szegény fiút választanád?:)


Ha igen a válaszod, akkor magadnak is hazudsz...

2011. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!