Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Figyelem! Csajok mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Csajok mivel lehet benneteket igazán levenni a lábatokról? Milyen udvarlási módszert díjaztok úgy igazán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:55
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
én egy csomót láttam már.és akkar most mi van?
2011. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 IQnindzsa ***** válasza:

Ember... neked az önértékelésed van tropára. Nagyon sokszor láttam BOMBA nőkkel olyan ronda pasikat mint az ördög!!! Azt nem tudom mennyi pénzük volt mert nem volt egy számláló a homlokukon ami azt mutatta volna de nem voltak láthatóan gazdagok. Egy pillanatra próbálj meg a realitások talaján mozogni... Te valami besavanyodott nőgyűlölet ködben élsz amiből soha az életben nem fogsz kilépni mert egy RÖGESZMÉD van. Az a rögeszméd ,hogy minden nő a pnzre és a kinézetre hajt. Tényleg ilyen baromi egyszerűnek nézed őket? Tényleg csak ennyit látsz bennük? Ezernyi oka van annak ami miatt valakit megszeretnek a lányok/nők. Nem állítom h a külső és a pénz nem lehet tényező. Természetesen az is számíthat többé kevésbbé. De a gondolat ,hogy CSAK az számítana az mélyszgesen megalázó minden nőre nézve. A realitás az komám ,hogy a sikertelenségedet ezzel magyarázod és már már beteges rögeszméddé vált.

Én nem fogom tudni belőled kianalizálni ezt... sajnálom ,hogy nincs egy megértő barátod sem aki felismerné ezt benned és segítene kimozdulni a mélypontról.

Honnan vettem h nincs humorod? Ha van is... egyetlen megnyilvánulásodból ,reakciódból sem lehet észrevenni ,hogy van. Magabiztosság? Üvolt minden megnyilvánulásodból ,hogy nem vagy az... Inelligencia? Ezt nem zártam ki... de azt sem csillogtatod. Ha elég intelligens lennél akkor idővel felismernéd ,hogy egy magad által kreált negatív burokban lélegzed ki és be azt a rögeszmés, alaptalan gyűlöletet amit csak te tudsz komolyan elhinni.

Próbállak téged nem szapulni... de nem megy. Iszonyatosan dühít h mennyire beszűkülten véded a védhetetlent.

2011. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

Mindig elcsodálkozom, vajon hol élhetnek azok, akik láttak már ronda férfiakat bnővel, mert én tényleg soha sehol nem láttam. Ha van is ilyen, akkor se tart sokáig a kapcsolat, mert a lány rájön, h nem tud szerelmes lenni olyanba, aki külsőre nem tetszik neki (ilyen is előfordult már velem).

Igen, más ok miatt is megszerethetnek vkit a nők, olyan sűrűn történik velem is. Abból lesz a barátság. Párkapcsolat viszont csak akkor lesz, ha külsőre bejön nekik az illető.

2011. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 IQnindzsa ***** válasza:
Feladom. Idióta vagy. Kívánnék neked sikert az életben de felesleges. Lubickolj az önsajnlatban és a nőgyűlöletben. Szevasz. (esetleg keress orvosi segitséget... komolyan.)
2011. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Orvosi segítség jól jönne, csak sajnos nincs pénzem plasztikai műtétre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Tessék, nem sokat kellett várni egy példára arra, amit korábban írtam :)

2011. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 IQnindzsa ***** válasza:
Orvosi segitség alatt egy PSZICHOLÓGUST értettem ta makimajom!!! De befejeztem az írogatást mert a neten keresztül is érzem ahogy elszívod az energiámat.
2011. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Sejtettem, de most már arra semmi szükségem. Régebben talán jót tett volna, h a sok elutasítást fel tudjam dolgozni, de már nem próbálkozom, így elutasítás sem érhet.
2011. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
te tuti szűz vagy.és hány éves is?
2011. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Ha ez nekem szólt, nem vagyok szűz, de csak mert pár éve találkoztam egy olyan f@szhiányos csajjal, akinek minden mindegy volt. Amúgy bőven 20-on túl vagyok.
2011. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
talállj még olyat.vagy itass le egy párat.ínség idején az is jó.már csa azért hogy te se maraddj ki a jóból.
2011. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!