Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Figyelem! Csajok mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Csajok mivel lehet benneteket igazán levenni a lábatokról? Milyen udvarlási módszert díjaztok úgy igazán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:55
1 2 3 4 5
 21/49 Normálisvagy? ***** válasza:

Te olyan lehetetlen hülyeségeket kérdezel, tegyük fel ezt, tegyük fel azt....:D Vicc az egész!

Nézd az, érzelmeket nagyon meg lehet játszani, mi rá a garancia, hogy tényleg szerelmes belém az a bizonyos Adonisz, akit így hívunk...:D Na, pontosan ezért nem esem olyan nagyon könnyen szerelembe, és megválogatom, hogy kivel, mit, mikor...

ezzel csak azt akarom mondani, hogy Én is kitalálhatnék egy ilyen sztorit, hogy: Adott egy bombázó, aki minden téren az eseted és van egy visszafogott, szemüveges, fogszabályzós lány..., inkább nem írom tovább, mert nincs értelme! Nem mondom, hogy az elsőt választanád, mert nem tudom nem ismerlek.., látod ez a különbség köztem és közted! :)

2011. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
én nem vagyok a 63%-os véleményén,de hogy így tiltakozol,az gyanus.
2011. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

Van még, aki meglepődik a 63%-oson? Mondhatja itt akárki neki, hogy nincs igaza, akkor is ezt fogja szajkózni.


Azon sem kell csodálkozni, hogy nincs barátnője. Ilyen jellemmel mit vár bárki? Felőlem George Clooney is lehetne, akkor sem kellene. Ilyen világnézettel :S

Másrészről, hogyan is lehetne barátnője, mikor minden nap beírja ezt? Nem is egyszer.

2011. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 IQnindzsa ***** válasza:

63%-os te melyik könyvben olvastál a nőkről? Mert élővel még egész biztosan nem találkoztál.

Én még életemben nem találkoztam egyetlen egy nővel sem aki pénzt és külsőt nézett volna csak. Ez szemen szedett hazugság! Sok minden alapján választanak a nők és nem kizárt ,hogy ez is szempont... De olyan nincs aki csak ezt nézné.

Tudod te egyáltalán mi kell egy nőnek h felnézzen rád? Annyira beszűkült vagy ,hogy az fizikai fájdalmat okoz nekem! Pff.

2011. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Mindjárt rád fogja, hogy nő vagy és magadat véded :)
2011. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

22:39 Te meg valszeg jóképű v gazdag vagy, ha ezt nem veszed észre. Képzeld, rengeteg nővel találkoztam már, és MIND a külsőm miatt utasított vissza. Plázacicákkal sose kezdtem, nem is érdemes, mert gazdag se vagyok. Na de akkor mégis mit néznének?

"Tudod te egyáltalán mi kell egy nőnek h felnézzen rád?" Igen. Jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. Akkor akárhogy bunkóskodsz, akárhogy alázod, megcsalhatod, megverheted, akkor se hagy el. Ezt számtalan kérdés bizonyítja itt is.

2011. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
88%
63-as agyalégyult.
2011. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 IQnindzsa ***** válasza:

Mondok valamit te besavanyodott istenbarma! Nehogymár azt hidd ,hogy ez így megy! Azért utasítottak vissza mert bugyog belőled a szar. Pityogsz ,hogy csak a lóvé kell nekik..bla bla... Pontosan ez a hozzáállás az ami miatt semmibe vesznek. Egy nőnek 3 dolog kell : Humor (az nincs), magabiztosság (az sincs) és intelligencia (ha van is, nem látszik).

Ne gyere nekem ezzel a sértett ,nőgyűlölö dumával! Eleve úgy állsz hozzá ,hogy téged úgyse...mert csóróvagy... téged úgyse mert nem vagy jóképű... pedig a valóság az ,hogy téged nem... mert egy savanyú, idegesítő, beszűkült, loser vagy aki külsőségekre fogja a sikertelenségét.

Ne az észt oszd itt mert az neked nincs. (legalább is ebben a témában...) Bocs.

2011. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Gáncsold ki!! Azzal biztos leveszed a lábáról!
2011. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

IQnindzsa, mégis honnan tudod, h én hogyan csajozok? (Már sehogy, mert ilyen külsővel úgyse kellek senkinek.) Nyilván nem azzal kezdtem soha, h "neked is biztos csak a külső meg a pénz számít". Azt se tudom, miből gondolod, h nincs humorom. Önbizalmam valóban nincs, de pont azért, mert a sok visszautasítás elvette. Volt már nem egyszer, h meg voltam róla győződve, h tetszem egy lánynak (mert szeretik ezt elhitetni a pasikkal), szal nem mondhatjuk h ne lettem volna magabiztos, mégis koppantam a végén. Na ennyit arról, h magabiztos férfi kell a nőknek.

Nézz szét inkább, hány alacsony, ronda és csóró srácot látsz bnővel! Garantálom, h egyet se fogsz, legalábbis Magyarországon biztosan nem.

2011. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!