Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Figyelem! Csajok mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Csajok mivel lehet benneteket igazán levenni a lábatokról? Milyen udvarlási módszert díjaztok úgy igazán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:55
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Az is csoda, h 1x az életben találtam olyat. Amúgy meg nincs annyi alkohol, h engem ne lássanak undorítónak, előbb ütnék ki magukat teljesen.
2011. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
operálltasd át magad,hogy leszbi lehess.am van annyi alkohol.
2011. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Én ehhez már csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ritka bunkó is vagy 63%-os.

A saját elméleted igazolása végett úgy beszélsz arról a lányról, mint egy kapcarongyról.

Elárulom, hogy ha annyira undorítónak talált volna téged, akkor elment volna az első discoba, ahol talált volna magának más partnert.

A véleményemet pedig továbbra is fenntartom, egy beképzelt alak vagy, aki azt hiszi csak neki lehet igaza, és képtelen más véleményét elfogadni, csak elengedi a füle mellett és szajkózza a hülyeségét.

2011. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Csak hozzáteszem, h nem az elméletem igazolása végett beszéltem róla úgy, mint egy kapcarongyról, hanem mert az is, és ez másban is megnyilvánult :P
2011. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Kapcarongy, aki egyébként borította a szépen felállított teóriádat. Mint mondtam, elég lett volna neki elmennie egy szórakozóhelyre.

Azért elképesztő milyen tiszteletlenül tudsz beszélni másokról.

2011. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
hát ezeket élvezet volt olvasni. És 63%-os válaszoló én nagyon sajnálom hogy a nők visszautasítanak de úgy nem lesz barátnőd ha gyak-on makacskodsz és sajnáltatod magad. Olyan nőt nem teremtett a jóisten aki rád se néz. Az anyagiakról meg csak annyit h sok ember szerint a végzettség a fontos. Hát egy frászt. Csak az számít h kiket ismersz mert a jóbarátok mindig találnak neked helyet ahová beszerveznek. Így lesz pénzed. Egyépként én nem tudom hogy milyen érzés olyannak lenni mint te mert én 14 vagyok, 170 magas és a lányok nagyon helyesnek tartanak. Én se vagyok valami jó módú de ügyelek arra hogy ápolt legyek. Egyépként meg menj el más városba, ahol nem ismernek ott próbálj meg nőt keresni. Sokkal nagyobb esélyed lesz mint ahol ismernek. Nem tapasztalatból mondom de szerintem 1 próbát megér. Végülis a te helyzetedben már nincs veszteni valód :) (nő ügyben persze)
2012. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

13:05 Most már tiszteletlenül is beszélek, remek :) Amúgy csak arról, aki nem érdemel tiszteletet, pl. a ribancokról.


Máté008:

"És 63%-os válaszoló én nagyon sajnálom hogy a nők visszautasítanak de úgy nem lesz barátnőd ha gyak-on makacskodsz és sajnáltatod magad." - Máshogy se.

"Olyan nőt nem teremtett a jóisten aki rád se néz." - De igen, csak olyat teremtett.

"Egyépként meg menj el más városba, ahol nem ismernek ott próbálj meg nőt keresni." - Próbáltam, de hiába, más városban is ugyanolyan csúnya vagyok. 14 évesen egyébként még én is ilyen naiv voltam, elhittem h a nőknek nem a külső a legfontosabb, közben meg a fenét nem!

2012. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 IQnindzsa ***** válasza:

"13:05 Most már tiszteletlenül is beszélek, remek :) Amúgy csak arról, aki nem érdemel tiszteletet, pl. a ribancokról."


Nem bírom megállni, hogy megint ide ne írjak... Feltünt ,hogy neked MINDEN NŐ RIBANC? Te egyetlen nőt sem tisztelsz. Zsigerből gyűlölködsz a nőkre és semmi sem jut el az csökött agyadba abból amit írunk neked itt. Legjobb lenne törölni ezt témát... és akkor nem jönne föl állandóan a baromságaiddal. A nőkre fogod a saját töketlenségedet... Mi lenne ha megismernél néhány nőt te szerencsétlen? Ha feltételezem is ,hogy esetleg bejött nálad a 0.00000000001% esély és csak finnyás idióta éretlen p*csákkal hozott össze a sors, ha intelligens lennél akkor mennél tovább és nem adnád fel a harcot ,hogy összejöjjön valakivel. Ez helyett tespedsz a saját elmédből kiokádott gyűlöletben és onnan kiáltozol minden nőre olyanokat amitől minden normális nőnek felfordul a gyomra. Szétb@sz az ideg attól is ,hogy mániákusan minden rohadt mondatodban újra és újra elmondod az idiótizmusaidat és a rögeszméidet. És most nyomatékosan megkérlek arra ,hogy ne válaszolj nekem erre azzal ,hogy : Márpedig minden nő ribanc és csak pénz kell nekik meg a jóképű palik... Mi lenne ha kiráncigálnád az elcseszett seggedet ebből a magad kreélta takonyból és ne egy anonim oldalon sajnáltasd magadat. Tőlem nem fogsz szimpátiát kapni. Remélem tényleg utolsó alkalommal írtam neked.

ui: Elfelejtettem megemlíteni ,hogy az egyik legjobb barátom aki a legnagyobb eltúlzott jóindulattal is csak átlagosnak mondható és világ életében csóró volt... nos tavasz óta együtt van egy meglehetősen dögös lánnyal és nagyonis boldogok. Sokat szívott azelőtt ő is a csajokkal de sosem adta fel és kezdett mérget köpködni!

2012. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
tökéletes megfogalmazás :)
2012. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!