Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nektek milyen belső tulajdonságok szükségesek ahhoz, vagy valakivel járjatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Kedves, minden porcikájában nőies legyen, lehessen vele komolyan és komolytalanul egyaránt beszélgetni, viszonozza az érzéseimet...


19/F

2009. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

legyen megértő de ha olyan a szitu akkor lehessen vele hülyülni is:D

legyen egy kicsit "hülye".

vicces, ŐSZINTE, szeressen mm ha azt mondja akkor gondolja is így:D

legyen olyan akivel bármikor

tudok beszélni : mindig van téma persze pár perces szünetek mindig vannak de mindig legyen vmi .

és amit az első írt azzal 100%ig egyetértek

15/L

2009. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

-vicces,jó humorú:) [ nálam ez elengedhetetlen szinte,mert imádok nevetni:D ]

-kedves.

-megértő.

-figyelmes.

-vagány.

-kicsit "lökött".

-lehessen vele beszélgetni komolyan/komoly dolgokról,de akár hülyéskedni ugratni egymást!:D


Ezek az alap dolgok.

14/L

2009. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
az előzőkhöz csatlakozom!:) életvidám, vicces, megértő, kedves, normális. LEhessen vele hülyülni , legyen kicsit ,,lökött", mert sztem az ilyet. :D de azért komoly dolgokról is lehessen vele beszélgetni, legyen véleménye. dióhéjba ennyi:)
2009. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem alap dolgok, amiket írtál, kedves utolsó.


Nekem az első és legfontosabb szempont, hogy legyen intelligens, művelt.

Aztán a többi csak ezek után (: Legyen humoros, de a helyzetnek megfelelően viselkedjen. Semmiképp se legyen bunkó, legyen kedves, megértő. Őszinteség alap, nekem ne hazudjon olyan, akiben megbízok. Mindenképp legyen határozott, férfias, ne nekem kelljen megvédeni, ha valaki csúnyán néz rá. Nem szeretem a papucsokat.

És asszem ennyi.

2009. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

16/F


legyen: "hülye"(persze jó értelemben), aranyos, megértő,odaadó, közös érdeklődési kör


Hmm.. lányok mondjam azt, h én pont ilyen vagyok amiket írtok? :D mert az vagyok

-elsődlegesen lökött(hülye) vagyok, de ezt mindenki szereti bennem

-vicces

-ha kell kedves

-vagány vagyok, de nem annyira, h félnek tőlem, hanem inkább van egyfajta stílusom :P

-komoly is tudok lenni, de általában ilyenkor elröhögöm magamat.. lehet velem beszélgetni nyitott srác vagyok(megértő is)

-na jó egoista is :D, de ezt is szeretik bennem :D


Határozott vagyok, férfiasnak nem mondanám magam inkább "örök kölyöknek"

2009. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szórakoztató, magabiztos, nyomulós, de illedelmes annyira, hogy tudjon köszönni... nekem ennyi elég :P

L/14

2009. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösszykeh a válaszokat... Nálam is naon fontos szempont a humorosság (meg a többi)!!! Anélkül nem megy =) Utolsó előtti válaszolónak: Hol lax? XD
2009. máj. 28. 18:26
 9/16 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett nem vok nyomulós!!! Csak vicceltem.... Nekem is van humorom =)
2009. máj. 28. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
vidéken
2009. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!