Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok nagy része, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része, miért nem szereti a jóképű, tehetős srácokat?

Figyelt kérdés
Végigolvastam kb 300-400 kommentet itt meg máshol, ilyen témában és a lányok kb 3/4-e azt írta, hogy neki nem kell a kigyúrt, jó egzisztenciával, anyagiakkal rendeslkező fiú, csak elég az átlagos. Akkor még sem úgy van, ahogyan majdnem minden fiú állítja, hogy gazdagnak kell lenni?
2012. jan. 25. 13:57
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Utolsó ez mind szép és jó, csak én ezt úgy tekintem, hogy kacc-kacc-kacc.
2012. jan. 25. 14:07
 12/59 anonim ***** válasza:

Nekem volt kigyúrt, gazdag pasim, nem tartott sokáig, mert nagyon beképzelt volt, csak magáról beszélt. A munkája volt a number 1, a nő csak a második volt, és nem találkoztunk sokszor...


Majd bemutatott a mostani férjemnek, aki jól keres, (asztalos) de mérnöknek tanult.

Nagyon boldogok vagyunk, odafigyel, én vagyok az első, nem a munka, és nagyon jól megélünk!


A nőknek nem mindig a pénz kell, és a kigyúrt pasi! Akinek az kell, az lehet a pénzedért szeret, és nem azért aki vagy!

2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

mert a csajok túlnyomó része csak azért nyomatja ,h jaj nem a pénz a lényeg stb mert nem akarják magukkal is növelni azt a csoportot akik szopnak az ujj kocsiért ...


Pedig szerintem a fele aki azt mondja ,h nem az valójában ,h a fszba ne menne bele ilyen kapcsba minden megvan pénz,szépség,stb kamu az egéssz !!!

2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Biztos nem hiszitek el, de én kifejezetten nem szeretem a jóképű és gazdag fiúkat. Eddig mindig olyanokkal jöttem össze, akik távol álltak a "szőke herceg" kinézettől, hogy ők hátha jobban megbecsülnek. Más gazdagságával pedig semmire nem megyek, nekem is megvan minden ami kell, és úgy tapasztaltam, hogy az igazán gazdagok eléggé fentebb helyezik magukat mindenki másnál, a beképzelt emberekre pedig nem vagyok kíváncsi. 21L
2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:

Itt csak a fiúk mondják azt, hogy gazdagnak kell lenni, meg hogy a lányok csak szexre jók, ezek többnyire csalódott fiúk, akik ezzel próbálják megmagyarázni, hogy miért nem kapnak nőt.

Nekem személy szerint rossz előérzetem van a gazdag fiúkkal, kicsit olyan, mintha én is csak egy lennék a gazdag gyűjteményéből, vagy meg akar vásárolni, ilyesmi. Tartok tőlük.


21/L

2012. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:

Hidd el, szakadt rongyokban,nulla zsével, de megnyerő modorral, műveltséggel, kultúrával, humorral hamarabb ujjaid köré csavarod a lányokat.

Tehát ez nem pénz kérdés.

2012. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Jött megint majdnem 15 komment, és kb 10 azt mondja, hogy nem a pénz és a jóképűség a lényeg. Akkor megnyugodtam, mert én csúnya és szegény pasi vagyok, de akkor ezek szerint, minden nőnek kellek, csak félreértettem a sok NEM jelzést a nők felől. És úgy gondolták, hogy debizony nagyon bejössz nekem te fijjúcska.
2012. jan. 25. 14:11
 18/59 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag jómódú családból származom, külön is élek a szüleimtől. Az a normális, ha hasonló a hasonlóval jön össze véleményem szerint.....A külső megfog,de aztán kell a belső is, hogy meg tudjon tartani...
2012. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
És az eszedbe sem jut, hogy nem az anyagi helyzeted miatt utasítanak el, hanem mert teszem azt, csak a példa kedvéért, egy k*rva nagy bunkó vagy?
2012. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy a személyiségedben van valami,ami taszítja őket?
2012. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!