Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok nagy része, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része, miért nem szereti a jóképű, tehetős srácokat?

Figyelt kérdés
Végigolvastam kb 300-400 kommentet itt meg máshol, ilyen témában és a lányok kb 3/4-e azt írta, hogy neki nem kell a kigyúrt, jó egzisztenciával, anyagiakkal rendeslkező fiú, csak elég az átlagos. Akkor még sem úgy van, ahogyan majdnem minden fiú állítja, hogy gazdagnak kell lenni?
2012. jan. 25. 13:57
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Vannak azért még olyan csajok, akik a nagy farkat jobban szeretik mint a nagy pénzt :D
2012. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
De csak úgy szeretik a nagy farkat, ha jóképű arcvonás társul hozzá.
2012. jan. 25. 14:49
 33/59 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a kérdező is "jóképű,tehetős" nek érzi magát, és benne is ott van a nagyképűség.

Egy normális lánynak nem az kell, hogy tele legyen a tárcád, hanem hogy okos,értelmes, tűrhetően kinéző,nem nagyképű pasi legyél.A pénzeddel nagyon kevesen foglalkoznak,a pénzéhes qrvák.

Az meg hogy jóképű,olyan, hogy lehet tetszel 100 lányből 10nek,vagy 20nak, de mindenkinek nem fogsz jóképű lenni.

2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
De sajnos ha jóképű, akkor valamilyen szinten ha egy picit is,de minden lánynak tetszel. Pl dicaprióra nem hiszem, hogy lenne lány, ha csak egy átlag pasi is lenne és nem világsztár, hogy azt mondanák, hogy ronda. Lehet nem jön be annyira mindenkinek, egy picit annak is tetszik, akinek nem az esete. Érthető? Aki meg ronda, arra nem nagyon fogja azt mondani egy lány, hogy hát eléggé bejön,.Vagy bejön és jóképű, vagy nem jön be és csúnya. Ennyi az egész.
2012. jan. 25. 14:59
 35/59 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy matyóhímzés, sok lóvém sincs... és hát vannak lányok akik szerettek/szeretnek. Akkor én most tulajdonképpen nem is létezek?
2012. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Igen aki átlagos, az lehet 1-2 lánynak tetszik. Aki csúny az egynek sem, aki jóképű az meg majdnem mindnek.
2012. jan. 25. 15:05
 37/59 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, kérdező!
2012. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

Jajj kérdező.Ki dönti el,hogy ki a csúnya,áltagos,vagy eszméletlen jóképű?

A barátom szemüveges,alacsony,vékony,úgy néz ki mint valami tudós.:D Sok csajnak nem jön be..Én meg imádom és szerintem jóképű.

Ja,és nekem több pénzem van mint neki,ha ebbe kötne bele valaki...

Fordítva pedig,én se vagyok egy szépségkirálynő.Mégis volt olyan aki szerint nagyon szép vagyok,meg olyan is akit különösebben nem érdekeltem,sőt olyan is volt aki szerint nem vagyok szép..

Izlések és pofonok.

2012. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az itteni válaszokra, nem tudhatod, hogy igazából ki ül gép mögött.


Én már csalódtam itt a gyiken mert egy személyről kiderült, hogy nem is olyan amilyennek itt írta magát.

2012. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Utolsó. Kár, hogy ezt nem hiszem el, hogy egy tudós kinézetű, kövér pasi bejöjjön egy lánynak. Maximum akkor, ha az a lány is csúnya vagy ugyanolyan kövér mint a pasija. Csinos, szép arcú, de nem cicababás lányoknak soha nem látni, tudós, szemüveges, borostás, kövér pasikat párjukként. Lehet van 1-1, de az vagy pénzes, vcagy a lány olyan igénytelen fajta.
2012. jan. 25. 15:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!