Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok nagy része, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része, miért nem szereti a jóképű, tehetős srácokat?

Figyelt kérdés
Végigolvastam kb 300-400 kommentet itt meg máshol, ilyen témában és a lányok kb 3/4-e azt írta, hogy neki nem kell a kigyúrt, jó egzisztenciával, anyagiakkal rendeslkező fiú, csak elég az átlagos. Akkor még sem úgy van, ahogyan majdnem minden fiú állítja, hogy gazdagnak kell lenni?
2012. jan. 25. 13:57
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! én vagyok a sablonos nőci a sok-sok blablával.

Őszintén nem érdekel, hogy hiszel nekem vagy sem. Szíved joga eldönteni. De nyilván, ha ennyien írnak ilyen "sablonszövegeket" akkor csak akad köztük egy-egy igaz is. Csak arra akartam rámutatni, hogy nem az a gond veled, hogy szegény vagy és nem túl jó képű.

2012. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

kérdező, ha úgysem hiszed el, amiket mi ide írogatunk, akkor mi a halálnak tetted fel ide ezt a kérdést?

ezen az oldalon pl én sokkal őszintébben tudok válaszolni mint ha személyesen beszélnék valakivel, mivel ez itt teljesen anoním, úgysem tudod, hogy kivagyok, és olyan dolgokat is elmondhatok, amiért máshol rossz szemmel néznek rám.

2012. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
#52 előttem már lebukott egy ilyen felhasználó, és nagyon nem olyan volt mint amilyennek leírta magát
2012. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Szerintem inkább vegyél vissza a nagyarcból, legyél kicsit szerényebb, javítsd fel a pozitív tulajdonságaidat, és lehet több csajnak is bejönnél...

2012. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
59%

Én azt nem értem , hogy ha a kérdésre olyan válasz érkezik, amivel nem ért a kérdező egyet, akkor az már hazugság,meg sablon szöveg?ha nem az emberek véleményére vagy kíváncsi, hanem csak meggyőzni mindenkit az igazadról, nem itt kellene ténykedned.

Meg aztán ha anyira csajhiányban szenvedsz, miért nem mész az utcára, és csajozol, a helyett, hogy itt erőszakoskodsz, hogy már pedíg úgy van, ahogy te állítod(közben meg qrvára nincs úgy).

2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
84%

"Mintha minden nő egy kaptafára készülne, mert mindegyik mindig ugyanezt löki."

Hát, tudod, mi nők is sokszor így vagyunk ezzel. A pasik is tök egyformák sokszor.

Az összes pasi szemét, és csak dugni kellek neki.

Na, akkor rögtön mondanád, hogy neked nem csak arra kellenék. Én meg mondanám, hogy nem hiszem.

Pont így érzem most magam.


Na, többek között ezért vagyok együtt egy 57éves férfival. Elég érett egy kapcsolatra. Kifejlődött az agya.

2012. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
A pénz és a jó egzisztencia ha még egy jó külsővel is társul(ha meg van pénzed akkor már adhatsz is magadra)az elég erős vonzoerő a csajok számára, de ha a kelletős csomagolás értéketeln belsőt takar hamar ki is dobják...nahh itt jön be az hogy sok csaj botlik ilyen pasikba akik a pénzükkel probálják levenni a csajokat a lábukrol de közben hosszu távon képtelenek megtartani...persze van sok jo egzisztenciáju és normális pasi is és teljesen egyénfüggő hogy ki milyen pasikra bukik...
2012. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Nekem annyi csaj írta már, h neki nem a külső a lényeg, blabla, aztán ha próbálkoztam, ők is ugyanúgy a külsőm miatt utasítottak el.
2012. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 SenkixXx ***** válasza:
Kedves kérdező!! Ha nem is 100%-ig,de igazad van!
2012. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!