Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok nagy része, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része, miért nem szereti a jóképű, tehetős srácokat?

Figyelt kérdés
Végigolvastam kb 300-400 kommentet itt meg máshol, ilyen témában és a lányok kb 3/4-e azt írta, hogy neki nem kell a kigyúrt, jó egzisztenciával, anyagiakkal rendeslkező fiú, csak elég az átlagos. Akkor még sem úgy van, ahogyan majdnem minden fiú állítja, hogy gazdagnak kell lenni?
2012. jan. 25. 13:57
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Én sem tudom már, hogy mi igaz itt és mi nem. Írják, hogy így nem lényeg a küső meg úgy nem lényeg a pénz, légy magabiztos, merj csajozni stb. Ha meg odamegyek egy lányhoz, mindig ugyanúgy járok. Akkor meg kérem szépen az itt lévő lányok hazudoznak össze-vissza, ezt meg nehezen nyelem le.
2012. jan. 25. 15:20
 42/59 anonim ***** válasza:

az unokanővérem egy nagyon szép nő, de ha tudnád, hogy milyen pasikkal járt eddig... bénábbnál bénább a külsejük, egyetlen pasija volt, akire azt mondom, hogy helyes a többi elég gáz. a mostani pasija is elég csúnya, és még csak nem is gazdag.

eléggé izlésficamos szegény mert ilyen külsővel jó pasikat is foghatna, dehát mindenkinek más pasik jönnek be. nekem pl az érett, szőrös férfiak a gyengéim.

2012. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
figyi, küldj nekem egy képet magadról privibe, kiváncsi vagyok rád, lehet, hogy nekem tetszenél:)
2012. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Nem hiszem én azt, küldj róla priviben képet(nem Mo-i lakos vagyok, kizárt, hogy ismerném)és esetleg a pasijáról is. Máskülönben nehezen hiszem el. Vagy ő a véletlen kivétel.
2012. jan. 25. 15:31
 45/59 anonim ***** válasza:

Leírtam,hogy az én barátom vékony.:D Én se vagyok kövért.Az arcomat meg nem tartom szépnek,amit szeretek magamon az a hosszú hajam.A cicababától meg nagyon távol állok...:D

Csak azt akartam kifejezni,hogy ez a szép,átlagos,csúnya dolog annyira relatív...

2012. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Volt már pénzes pasim akinek 20 centis farka volt..de öntelt volt és beképzelt..másfél hónap után kidobtam.

Jelenleg egy nagyon jó kapcsolatban vagyok, úgy érzem minden "tökéletes", annak ellenére, hogy a barátom nem gazdag, és nem is egy "szőke herceg". De nekem így tetszik ahogy van. Nekem mindig egy ilyen férfira volt szükségem, mint Ő, aki megbecsül, odafigyel rám, és mindig meg tud nevettetni. És ha most bárki azt gondolná, hogy biztos egy 70 kilós, bajszos, igénytelen nő vagyok..hát nem beképzeltség de téved.

Nem a pénztárca, nem a külső (persze alap igényességi szint kell!) és nem is a kor számít. Hanem a szerelem. Ha valami megfog a másikban, az nem ereszt el.

2012. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó de ki tudja, hogy ki van a névtelen válasz mögött.
2012. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire nem hisztek a válaszoknak, minek tesztek fel kérdéseket...?
2012. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

ma 15:35

Ott a pont.:)

2012. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Utolsó. bla-bla-bla. Nem hiszem. Ilyen a mesében nincs. ez olyan mintha elhagynám angelina Jolie-t, Kiszel Tündéért. Röhög a belem az ilyen kommenteken, mert annyira sablonos, és mindig az ilyen kommentek jönnek, hogy így meg úgy nem lényeg. Ha jóképű és gazdag a pasi de bunkó, a nők 99%-a akkor is teljesen mértékben képes kompromisszumra a pasiért, csakhogy maga mellett tartsa. Ez már burkolat!!! Ez is burkolat! De a te válaszod, nem burkolat, hanem sablonos mint az összes többi nőjéé, akik szinte szóról szóra mindig ezt írják ilyen kérdésre, mint amit te. Mintha minden nő egy kaptafára készülne, mert mindegyik mindig ugyanezt löki.
2012. jan. 25. 15:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!