Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok ma már normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ma már normális pasit, akivel elveszíthetem?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves lány vagyok, még szűz. Pár hete szakítottam a barátommal akivel már majdnem eljutottunk odáig, de Ő mondta, hogy várjunk még vele...:/

Már 2 hónapja jártunk és én már nagyon kívántam, nagyon ki voltam éhezve, erre otthagyott. Bumm.

Most itt vagyok szingliként, még jobban kiéhezve, még jobban kívánom a szexet ám nincsen kivel. Jó lenne végre valaki, aki szépen" kezelésbe fogna", tanítana vagy nem tudom.XD

Egyébként lánnyal is simán kipróbálnám, halál komolyan. Volt már rá többször példa, hogy barátnőmmel smároltam, de tiszteletben tartottam őt és nem mentem tovább, mert ő nem olyan...váááh de nehéz volt.


Ötletek?


2012. jan. 25. 21:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Én most szakítottam a barátnőmmel, jól nézek ki, de keresgélni már nincs erőm, mert mindig átb@sznak...

2012. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Látom nem írsz :D Érthető, hogy ki vagy éhezve, gondolom azért izgattátok egymást a volt barátoddal és eléggé dúlnak benned a hormonok...

Minden esetre ne kapkodd el, ne hogy megbánd. Szerintem nem mindegy, hogy ki lesz az első... Ismerkedj és ne tekints mindenkit "prédának", bár megjegyzem, ha valamelyik pasi elé odaállsz, hogy szűz vagyok, segíts rajtam, kb azt fogja válaszolni, hogy induljunk :D

2012. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
szerintem neten simán kezdhetsz ismerkedni. én nem ajánlom a gyakorikérdéseket mint párkereső oldalt de lehet hogy neked pont bejön. keress valakit a környezetedből az a legegyszerűbb
2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
:DD
2012. jan. 25. 22:12
 15/25 anonim ***** válasza:
Hodisd vissza az exedet ha ez nem megy keress ujat magadnak de ha igy görcsölsz rajta akkor ugysemm fog összejönni...amugy értékeld többre magad nee az elsö jött menttel feküdj össze,a pasik értékelik nagyon ha egy csaj ennyi idösen érintetlen, evvel nagyon megfogod a pasit..nee felesleges rossznak lásd hanem értéknek!!!
2012. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha olyan jól nézel ki biztos akad rengeteg szánalmas, kanos idióta van neked, hisz lány vagy.


De egy fiúnak nincs ilyen könnyű dolga, én már nem is csak a szexre vágyom, hanem arra, hogy legyen egy lány, akit szerethetek és ő is engem viszont, de persze nem könnyű manapság normális, hűséges és egyben azért vonzó, szép lányokat találni.


Te csak a szexre hajtasz? Mert én inkább szeretkezésre, hidd el nem jó olyannal, aki csak megdug és dob, én tudom, így vesztettem el a szüzességem és legszívesebben jártam volna a lánnyal, mert szimpi is volt jellemre, amellett, hogy bomba jó teste volt, de ő csak a szexre hajtott, egy igazi kurv@ volt ha úgy vesszük, jöttek sorban nála a pasik, de normális kapcsolata nem volt neki és nem is akart.


22/F

2012. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egy rendes szűz fiúval aki figyelmes veled szemben.Mint pl én lennék :D 18/F
2012. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
meg ne próbáld szűzzel
2012. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utolsó:Túl okos vagy -.-
2012. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok 19 évesen ennyi eszed van, szexpartnert keresel szűz fejjel, és divatbiszex vagy.
2012. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!