Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetetk valaha lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk valaha lehet nekem is vékony, alacsony, bájos arcú barátnőm vagy próbáljak összejönni nekem amúgy sosem tetsző túlsúlyos vagy csúnya lányokkal? Vagyis röviden adjak le az igényeimből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 23:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ma 23:54


Már annyira lent az önbecsülésem, mert nem tudok senkivel sem összejönni, nem tehetek róla, hogy nem nőttem magasabb és nem vagyok hízékony típus, ezt örököltem.


Na, de emiatt sosem lesz barátnőm?

2012. febr. 3. 23:59
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátom, 17 éves koromba ismertem meg, szűz volt és még az is. Akkor még olyan magasak voltam az igényei, hogy pl. suli legszebb csaja, modellek, stb. Mostmár 21 éves, és teljesen leadta a szintet a mocskos aljára 1-es csajjal kavar, és már őt is fűzi egy jóideje, mert nem akar szexelni vele xDD
2012. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 00:25


nekem átlagos lány is megteszi külsőre, csak legyen benne valami vonzó, mert különben csak undor lesz belőle :S

2012. febr. 4. 00:29
 14/21 anonim ***** válasza:
biztosan lesz, mert én már láttam több olyan párt is ahol a lány elég szép volt, de a fiú csak átlagos vagy az alatti volt...
2012. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ez a baj, hogy ennyire vannak elvárásaid. nem azt mondom hogy kezd ki egy bányarémmel, de ne csak a külsőt nézd. arrol nem tehetsz hogy alacsony vagy, én sem hogy magas (180/csaj).

de ne azt várd hogy egyből a karodba urgik egy modell. hány éves vagy amugy?

2012. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

tegnap 12:10


22 vagyok, de nem utazom modellekre, ha látnád naponta milyen sok lány tetszik, nem mondanád azt, hogy annyira nagyok az igényeim külsőre...

2012. febr. 5. 21:01
 17/21 anonim ***** válasza:

Írta, h nem olyan nagyok az igényei!


Szerintem ha átlagos kinézettel nem sikerült eddig neked tetsző lánnyal megismerkedned, akkor nem az a megoldás, h lejjebb adsz az igényeidből. Talán a kisugárzásoddal van probléma. Vannak lány barátaid, haverjaid? Talán ők tudnának segíteni abban, hogy kapcsolatot teremts idegen lányokkal. Ahogy a 24/L írta, fontos a lazaság, bármennyire szeretnél is barátnőt, próbáld elengedni magad, a buszon pedig próbálj szemezni azokkal, akiket írtad, hogy tetszenek. Nem tudok ennél okosabbat mondani, nincs nagy tapasztalatom. Ha valaki nekem szimpatikus, próbálok a közelébe kerülni, rámosolyogni, és ha veszi a lapot, akkor ráköszönök vagy ilyesmi.

Próbálkozz ilyenekkel szerintem. Sok sikert! :)


19/L

2012. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy alakíts a külsődön! Én is vékony típus vagyok, de egy ideje elkezdtem enni és edzeni és már látok javulást. Eddig úgy voltam vele én is, hogy jajj én most vékony típus vagyok és sosem hízhatok, hát ez nem így van.
2012. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is néha mikor csaj hiányom van arra gondolok lejjebb adom az igényeket. Aztán pedig kiverem és elfelejtem az egészet. :D
2012. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha már eleve minden tökéletlen lányra azt mondod, hogy túlsúlyos és csúnya, akkor ne csodálkozz -.- Szerintem a hozzáállásoddal van a baj, nem pedig a külsőddel...és elég egoistának tűnsz. :) Most egyáltalán nem bunkó akarok lenni...de nem tetszik a hozzáállásod.
2012. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!