Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány belém szeretett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány belém szeretett, de olyan félénk típus, nem mutatja ki az érzéseit, néha kerül is, vagy zavarban van, hogy hódíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Nekem is bejön,és tudom ,h tetszem neki, de olyan félénk,tuti h belül tombol de nem mutatja ki,nagyon leplezi. Ja és nagyon zavarban van a társaságomban,a haját birizgálja,meg mosolyog,igen furán viselkedik,néha ilyen teljesen fölösleges dolgokat megemlít,csak,h mondjon valamit. Én kitartó vagyok,és szeretném meghódítnai,de így nagyon nehéz a közelébe kerülnöm,ha ennyire félénk, olyannnyira zavarban van,h konkrétan nem is mer velem randizni, szívesen találkozik velem ,de csak ilyen mondvacsinált indokokkal. Hogy hódíthatnám meg? Türelem kell ugye?
2012. febr. 5. 17:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Sza! Hogy alakult a dolgotok azóta? Én is ilyen lány vagyok :-) Engem az old, ha a fiú lazább, ha ő is feszeng, az nekem is rosszabb, és én akkor vagyok ennyire zavarban, amikor én már teljesen belezúgtam a fiúba, de úgy érzem, lepleznem kell, mert az ő érzéseiben nem vagyok biztos, hogy ő is ugyanazt érzi-e, vagy csak sima szimpátiát és barátságot érez, amit én értek félre. Szóval én pl. szeretem a meglepiket, amik egyértelműek, pl. a postaládámban, biciklikosaramban egy virág, vagy egy sms, ami egy dalból egy sor, ami célzás lehet, stb. Remélem segítettem. :-) Csak ügyesen!!! Éljen a szerelem! :-) Az is jó, ha koncertre hívod el és nem beültök valahova, én azt is lazábbnak érzem, netán még isztok egy kis alkoholt is és megered a nyelvetek :-)
2012. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Dobd be egy kád vízbe és kezdd hevíteni. Előbb-utóbb oldódni fog...
2013. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!