Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre találhatnék "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatnék "normális" lányokat? Bulikon kívül.

Figyelt kérdés

A hangos szórakozóhelyekre általában a zene miatt megyek, berúgni a kocsmába is betudnék (csak az antikonvulánsokra nagyon nem jó inni, amúgyse szeretem a szeszes italok ízét és hatását). A sulimba nem sok lány jár, mérnöknek tanulok. Gitározni ugyan gitározok, de sajnos a progresszív metál nem épp a legcsajozósabb zenei stílus, zenekarom sincs.


A normális alatt meg ezt értem:

- Nem egy xyz celeb utánzattal akarok járni, azaz legyen önmaga. Ezenkívül nem igazán csípem a "húúú én x stílusú ember vagyok, csak x stílust hallgatok, csak y ruhát hordok" beállítottságú személyeket. (én néha rögtön a blackened death metal után bedobok a lejátszómba némi elektronikusat)

- Nem szeretem a túlzottan politizálós embereket, főleg nem a radikálisokat.

- Nem szeretem a lerészegedős embereket. Ha valaki nem bírja magát jól érezni alkohol nélkül, ott baj van. A dohányzást sem tűröm.


21/F



2012. febr. 5. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiatalos kávézó talán, esetleg olyan szórakozóhely, ahol szerveznek koncerteket is.
2012. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Annyi feltételed van öcsém... inkább menjél egy fő útra ott válogathatsz a szépségek közül... azoknak aztán tényleg változatos a stílusuk és nem politizálnak....XD
2012. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
az írásmódodból és a fogalmazásodból ki lehet szűrni hogy a csajozás nem a te világod. hogy hol találnál magadhoz való csajokat ? szerintem a hozzád hasonló lányok otthon ülnek szóval barátok útján tudsz eljutni hozzájuk. remélem nem voltam sértő
2012. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem szeretedd a ridikálisokaatXDXDD ez jó

háát esetleg buszmegálló,cukrászda vagy valami kávézó bár oda barátnőkkel szoktak menni vagy pasival álltalába

amugy énis mérnöknek akarok tanulni és ott télleg nincsenek szinte lányok..mert akk elég egyedül leszek:/

2012. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban:)
2012. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Az még hagyján, hogy találni még lehet is normálist, de ha te is olyan fosos vagy, mint én, akkor nem igen fogsz becsajozni egy hamar.


22/F

2012. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is fosos vagyok :D :(

19/F

2012. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez lehet, hogy meglep, de könyvtár. Pécsen a Tudásközpontban pl eszméletlenül jó csajok lófrálnak és nem hátrány, hogy bármilyen hülye indokkal leszólíthatod őket. Iszonyat könnyű ott csajozni. Biztos lehetsz benne, hogy ezek a sunák műveltek, értelmesek és persze "normálisak".
2012. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég szép elképzelésed van, hogy kit keresel. Elárulom vannak ilyenek, csak nehéz megtalálni őket, hisz nem forognak nagy bulizós körökbe.

Ismerkedni itt pedig könnyű, hisz téma van, a suli, a tárgyat, tanárok esetleg közös órák.

Én is mérnök suliba jártam illetve újfent járok, még se találtam eddig nekem megfelelő pasit, pedig választék van...


22/L

2012. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tudod, kevés kérdést olvastam itt, ami ennyire elképesztett volna. És ezt persze nem rossz értelemben mondom, de nem is feltétlen jóban... 18 éves egyetemista lány vagyok és pontosan ebbe az elképzelhetetlen kategóriába tartozom. Akárhogyan is bizonygatnám neked, vagy bárki másnak, hogy létezik ilyen, nem hinnének nekem, mert az olyanok, mint én, folyton bujkálnak. Gyakorlatilag két osztályra van osztva a mi korosztályunk: (persze erősen kisarkítva) a lúzer, tanulós otthonülő, és a bulizós, életet élvezős ivógép. Mindenkinek választania kell szinte, hogy hova tartozik, mert csak nagyon kevés embernek van olyan erős egyénisége, hogy a két kategórián kívül essen mások szemében IS. Az alkoholnak az egész világon elfogadott tömegkultúrája van, ami teljesen független a ténytől, hogy ez is éppolyan tudatmódosító szer, mint más drogok.

Nézd, mivel, minden normális ember valahova asszimilálódik, tényleg hangyányi az esélye, hogy találkozol velük. Nekem is borsódzik a hátam mindkét szélsőségtől. Ha valaki otthon ül és/vagy nincs barátja/nője, biztos ronda és irritáló, ha pedig bulizós, biztos buta és r*b*nc. Ezek olyan szetereotípiák, amiknek igenis van alapja, mégsem szabályok. Egy szép és okos ember, aki nem szeret bulizni, tényleg meglehetősen kiesik a társaságokból. De hogy valamennyire a kérdésedre is válaszoljak: muszáj néha elmenni bulizni. Nem kell, hogy végig ott légy, vagy tényleg élvezd, de sosem tudhatod, hogy nem gondolja-e pont úgy egy lány, ahogy te. És nem igazán tudok felsorolni más helyet, ahol sok fiatal, idegen emberrel találkozhatsz:/ De ha találsz mégis, szólj nekem is :)

2013. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!