Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz helyzet. Hogy lehetnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet. Hogy lehetnénk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit nagyon szeretek,és Ő is kedvel engem,azt nem tudom,h szeret e,de mind1,mosolyog rám,meg néha jókat beszélünk,néha Ő jön oda hozzám,néha én megyek oda hozzá...Csak az a baj,hogy suliból ismerjük egymást,és folyton a barátnőivel lóg,ami teljesen érthető, ha meg odamegyek hozzájuk,akkor a barátnői szoktak inkább velem beszélni,Ő ilyenkor alig szólal meg,talán zavarban van,talán nem érdeklem,nem tudom:/...csak akkor nyílik meg,ha kettesben vagyunk...ilyen helyzetet viszont nehezen tudok teremteni,mert nem akarom így direktbe elhívni randizni, mert azt amúgy se szeretik a lányok, de mégis hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?
2012. febr. 7. 14:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Komolyan?

És nem volt kínos,mármint,hogy te kérted meg,meg hogy ő segített?Nem féltél,hogy visszautasít?

Nekem sokkal könnyebb lenne,ha én lennék az okos, és én segíthetnék neki,így hogy fog tudni felnézni rám,ha ennyire béna vagyok?

Nekem már egy egész hónapja megy ez,és nem lépünk előre, ez nem gáz? Te mennyi ideje fűzöd ezt a te lovagodat? Egyáltalán honnan fogom tudni eldönteni a láynról,h én is tetszem neki?

Ti ezt hogy mutatjátok ki?

2012. febr. 7. 19:09
 12/14 anonim ***** válasza:
En nem ereztem kinosnak, foleg, hogy vegul kiderult, hogy o sem tudja megoldani a feladatot, de kozben elkezdtunk dumalni facen, s kb. 3 oran at bezeltunk, aztan o tenyleg nagyon szemelyes dolgokat arult el magarol, s azota rengetegszer ram ir. Szoval szerintem hozzam hasonlokeppen cselekedj, de azt ne feledd, hogy ennek folytatasa is kell legyen, tehat mindekepp hivd majd kesobb el randira, mert latod nalunk az a baj, hogy hiaba kezdemenyeztem, a srac nem hivott el sehova, s igy most nem tudom, hogy erez-e valamit irantam vagy mik a szandekai. Ha ugy vesszuk senki em dumal egy csajjal szinte naponta orakon at facen, s nem szemez vele, meg nem kedveskedik folyton ingyen ok nelkul.
2012. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igazán köszönöm, megpróbálom,megkérem,hogy segítsen nekem.


Neked is sok sikert kívánok hogy a fiú a tiéd legyen, ha adhatok egy tanácsot,én férfi szemmel nézve a te helyzeted,szerintem neked is sok esélyed lehet a fiúnál,ha mi fiúk ingyen kedveskedünk egy lánynak,vagy facen beszélgetünk,az sosem véletlen, lehet hogy a fiú is olyan helyzetben van mint én,hogy nincs rá lehetősége,hogy bevallja az érzéseit,vagy csak nem biztos a tieidben,így nem mer szerelmet vallani. Ha már a sors úgy hozta,h segítettél nekem,így én is segítek neked! Véletlenek nincsenek, Minkekünk fiúknak nagyon nehéz az érzéseinekt kimutatni, egy lányt én nem igazán mernék randira hívni a suliból,ha nem vagyok biztos az érzéseiben. Inkább a tettek beszélnek helyettünk, én csak azt a lányt szoktam megpuszilni,megsimogatni,aki iránt többet érzek mint barátság, és ha egy lánnyal már egy kicsit is kedvesebb vagyok,akkor az azt jelenti,hogy tetszik. Ha még a szabadidőmet is feláldozom,hogy vele lehessek,akkor szerelmse vagyok belé,lehet a te kiszemelted is szeret téged,talán jobban mint hinnéd,én ha valakit igazán tiszta szíyvből szeretek,azt így próbálom kimutatni,ilyenkor nem mondom ki,mert szívből jön az érzés, randira pedig csak akkor hívom el,ha biztos vagyok az érzéseiben,mert nem akarok nyomulni,nem akarok a terhére lenni,nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a barátnői előtt,előfordul,hogy köszönés nélkül otthagyom,mert úgy érzem rajta,hogy most éppen nincs szüksége rám,és bár fáj,mégsem csüngök rajta folyton. Azt tanácsolom,találj ki valamit te is! Pezsdítsd fel a kapcsolatotokat,érd el,hogy kettesben legyetek megint valahol,lehet a kiszemelted már csak erre vár,és színt vall neked,amíg a barátnőiddel vagy,vagy egyéb nagy társaságban,ne várd,hogy az illető elhívjon randira, ahhoz az kell,hogy csak ti legyetek ketten valahol,és érezze,hogy fontos neked, ha ezt nem érzi,könnyen elbiznytalanodhat,mint mondjuk én is,valami jelet küldj neki most a napokban,és hidd el sikerrel jársz.,ha te kezdeményezel most is,sokkal több az eséyl,hogy bevallja az érzéseit irántad. Ami biztos,h férfi ember nem kedveskedik ingyen egy nőnek,biztos többet szeretne,csak talán túlságosan szeret,és lehet hogy azt hiszi,hogy téged nem érdekel ő,és nem akar kellemetlen heylzetbe hozni. Kívánom,hogy összejöjjetek ti is,ennyit már megérdemelsz,ha segítettél nekem.

2012. febr. 7. 19:59
 14/14 anonim ***** válasza:
koszi :*
2012. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!