Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Ti is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti is azt tapasztaljátook, hogy az utcákon meg amerre jártok több magányos, egyébként tök normális külsejű fiú van viszont érdekes mód sok túlsúlyos vagy épp nem szép lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire sok helyes fiú lenne egyedülálló, ellenben még a legkevésbé szép nők is foglaltak többnyire?
2012. febr. 7. 23:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Szép Napot!

MINDENKI ÚGY NÉZ KI, AHOGY!!!!!!!!

Egy embert nem a külseje határozza meg, hanem a döntései, tettei, az, hogy milyen ember belülről!!!!

B@szki ezt soha nem értettem, hogy mért fikázzák állandóan a másikat, hogy hogy néz ki...ÓVODA!!!!!!

Valakinek ez tetszik valakinek az. Valaki az izmos pasikat szereti valaki nem. Valaki a plázacicákat szereti valaki nem! És még sorolhatnám!

Én fel nem tudom fogni mi lesz ebben az országban, ha a mai 10-en évesek felnőnek...Megjegyzem 22 vagyok, és nem értek egyet azzal a jelentős réteget, aki 12-13 évesen iszik, cigizik stb..., és, AHOGY VISELKEDIK!!!!! De ez a magánvéleményem!

És persze vannak olyanok, akik máshogy látják!

Ezért szép az élet, sokféle gondolkodás!

Bár azért az alapokban, a létfontosságú dolgokban, azért egyet kéne az embereknek érteni!

És azon sem lepődnék meg, ha most egy-két fazon elküldene a .....-ba, amiket írtam. Jóval inkább azon lepődnék meg, ha pl: egy mai fiatal azt írná: igazat adok az előttem szólónak D: :D :D :D

További Szép Napot kívánok MINDENKINEK!

2012. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Igazat adok az előttem szólónak! 15/l
2012. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, hogy sok a magányos ember. Külsőtől és nemtől függetlenül. Ja és attól még, hogy valaki éppen akkor amikor látod egyedül van, az nem azt jelenti hogy magányos!
2012. jún. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
54%
Ez is a feminizmus miatt van.A férfiaknak nem kellenek az "erős"(feminista)nők.Sajnos ők vannak többségben és a normálisakat elnyomják,így elkezdenek kajálni vagy más dolgokba menekülnek,de attól még ők a normálisak és egy férfinak normális nő kell.
2012. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek a 21-es válaszolóval. 15L
2012. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hogy a belső számít, ezt csak a csúnya emberek találták ki :)
2012. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Fingkirály ***** válasza:

Kicsit kései válasz, de...


...én azt figyeltem meg, hogy a legtöbb ilyen "jófiú" azért magányos, mert méterekkel a cél fölé lő. A kérdező is emlegeti a "túlsúlyos vagy épp nem szép" lányokat - nos, a legtöbb ilyen jófiúkának az elfogadható kategória KÜLSŐRE a fitneszmodell és a Dizni-hercegnő között található, mindenki más ronda meg dagadt. És közben emlegetik, hogy a belső értékek a fontosak.


Mindeközben saját magukat nem veszik észre, hogy lehet, hogy jófiúk, meg tisztességesek, de külsőre tök semmilyenek, szürkék, sőt a legtöbbje baromi igénytelenül öltözik (a legtöbb "jófiú" még késő huszas vagy kora harmincas korában is úgy öltözik, mint középiskolás korában, és nem úgy, mint egy felnőtt férfi).


Ilyen megjelenéssel persze hogy nem lesz cicababa. Tessék elmenni gyúrni, meg legalább évente egyszer beruházni egy teljes ruhatárcserére olyan igazi flancosra.


Vagy pedig tessék keresni a hasonlóan szürkén, jellegtelenül, nőietlenül öltözködő, szőrös lábú nőket, mert pont ők passzolnak egy magára nem adó faszihoz.

2017. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 DexaN ***** válasza:
#27 "Vagy pedig tessék keresni a hasonlóan szürkén, jellegtelenül, nőietlenül öltözködő, szőrös lábú nőket, mert pont ők passzolnak egy magára nem adó faszihoz." 27/F-vagyok és az utóbbi 10 évben ilyen csajokra hajtottam, nem kevésre, ha 250-nél nem próbálkoztam be egynél se. Átlag alkat(vagy sporton nem tudom), de nem vetem meg a mozgást ha úgy adódik, bringával járok ahova lehet (még rossz időben is). Van humorérzékem és nem fosom le a bokám ha odakell menni egy lányhoz. Soha életemben nem volt nőm, társkeresőn csak a dagadtak írtak rám páran, de erre igényes vagyok, úgy vagyok vele hogy amit én nyújtani azt formában elis várom, volt hogy nekem is kezdődött egy kis sörhas, aztán abbahagytam az éjszakai evést és mozogtam. Leszarom ha egy csaj sportcipőben jár, nem sminkkel, még szőrös kezű csajnál is próbálkoztam, de annak se kellettem (igaz ott a vallás miatt se biztos hogy ment volna hosszútávon amiért ezúton is gyűlölöm az egyházat).
2017. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!