Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek helyesen cseleksze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem, ha önmagam maradok?

Figyelt kérdés

Csajozásnál. Inkább maradok önmagam forever alone, minthogy valami páwa g*ci akit imádnak a nők...

Csak azért kérdem, mert ahogy most vagyok, pasinak nem kellek senkinek. Csak barátként. Mert túl kedves vagyok, meg eléggé sajátosan intelligens meg minden. Ezért ink. maradok magam de örökre nőtlenül.


2012. febr. 15. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább utájanak azért aki vagyok mint hogy olyannért szeressenek aki nem én vagyok...

1000meg 1 oldalon láttam hasonló kiírást.

van benne valami ;)

2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
MINDIG MINDEN HELYZETBEN MARADJ ÖNMAGAD!!!
2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
osztom az előzők véleményét! még annyit, hogy mondjuk nem magadat adod és sokáig együtt is lesztek, aztán mondjuk 2-3 év múlva, mikor már nem birod azt a személyiséget adni, aki nem te vagy, akkor mi lesz..? add önmagad, eljön még a te időd:)!
2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsöre azt mondom maradj olyan amilyen vagy, mert kevés ilyen ember van.


Másodjára azt mondom változz meg, de ne ess túlzásokba.

Magamról tudom, hogy ilyen személyiséggel és a hozzá társuló kulturált magatartással, csak a barátzónába lehet bekerülni, de oda is csak addig, ameddig a Nö nem talál magának egy pasit.

Eljön majd Nálad is az a pont, ahol már sem kedved, sem eröd nem lesz kedvesnek lenni bárkivel is.

2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Utolso válaszolonak.

Ez velem pont igy van:S

2012. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz minden válaszadóknak, amúgy csak azért tettem fel a kérdést, hogy tudjam, hogy normális vagyok-e. :D
2012. febr. 15. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy önmagad maradsz, még folyamatosan fejlesztheted magad, az ismerkedés területén is. Könnyű ezt az "önmagam maradok"-hozzáállást kifogásként felhasználni, csak hogy ne kelljen változni és egyre jobb emberré válni, csak mert így kényelmesebb.
2012. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tevion ***** válasza:
Velem is pont ez a helyzet de megtalálod majd azt a lányt akinek ez a dolog bejön nekem is meglett várd ki :)
2012. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!