Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak lányok, akik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok, akik olyan szépek, hogy bárkivel járhatnak, akivel akarnak, mi átlagos fiúk esélytelenek vagyunk náluk. Ez elég szomorú helyzet. Másoknak is vannak ilyen gondolatai?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 19:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Értem, de ezek elég nesze semmi típusú dolgok, bocsi. Nem nagyon lettem okosabb. Mondjuk, próbálkozni próbálkozok kitartóan.
2012. febr. 21. 21:06
 22/32 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, de nekem ez hozta meg a sikert.
2012. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
ááááá, mekkora jó vagyok!!!! :D ezekszerint több helyen is felismertelek már. szóval, elolvastam a másik kérdést, először is gratulálok, egyébként ne vedd s*ggnyalásnak vagy hasonlónak, főleg hogy ugye van barátnőd, de szeretnék őszinte lenni: nekem már az elején feltűnt, hogy nagyon jól látod a dolgokat, értelmes és vicces vagy, emiatt elképesztően szimpatikus voltál már egy sima fél oldalas szövegből is a fehérje és tömegnövelő közötti különbségek boncolgatásáról, úgyhogy ha valami van benned, ami vonzza a lányokat, az ez. másodszor a csaj tényleg rendes lehet, gondolom érzékeled, de mostanság nem valami könnyű nem csak normális barátnőt vagy barátot, hanem úgy alapjában normális embert találni, tehát becsüld meg. és sok boldogságot! :)
2012. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
kérdező ne haragudj, hogy ezt itt, és pesze neked is sok sikert a továbbiakra :D
2012. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
*persze
2012. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
nem gond :)
2012. febr. 21. 21:20
 27/32 anonim ***** válasza:

hogy a fenébe lehet akkor, h annak a srácnak, aki kétszer annyit nyom, mint én (vájjámá, lehet háromszor) mégis adtam esélyt???


de attól még nagyon szomorú és hűdenagyon sajnállak is.

2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem kértem de sebaj.
2012. febr. 21. 21:24
 29/32 anonim ***** válasza:

jó, most az átlagosnál bunkóbb vagyok, mert kivagyok, de ettől még a lényeg az, hogy


de te most egyébként mire vársz választ?

2012. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát olyasmit, mint amit itt egyetlenegy ember leírt a válaszolók közül. Ki hogy vélekedik erről és ki hogy küzdötte le a problémát.
2012. febr. 21. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!