Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak lányok, akik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok, akik olyan szépek, hogy bárkivel járhatnak, akivel akarnak, mi átlagos fiúk esélytelenek vagyunk náluk. Ez elég szomorú helyzet. Másoknak is vannak ilyen gondolatai?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 19:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Olyan élményem volt, hogy ronda és társadalmilag unalmas vagyok, de letojtam, és most olyan csajom van, hogy tyűha, mind külsőleg, mind belsőleg ideálom, köze nincs az itt lefestett ribinői képhez. Mindezt önerőből és AGGYAL! És hónapok óta ezzel példálózok itt amikor épp nincs jobb dolgom :D

Sajnáltatással, sírással, panaszkodással semmire nem fogtok jutni.

2012. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Oké. Felfogtam, hogy nem fogok semmire jutni önsajnáltatással. Úgyhogy ti is visszaolvashatnátok. Kösz.
2012. febr. 21. 20:23
 13/32 anonim ***** válasza:
20:22 és h a ...-ba szerezted? :O
2012. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Azt nem árulhatja el, csak beszólogatni esik jól neki :D :D
2012. febr. 21. 20:40
 15/32 anonim ***** válasza:

Így :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Lassan mindenki kívülről tudja a sztorit xD

2012. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hát, igazából én ugyanúgy szoktam csinálni, mint te, csak nem jött be általában.
2012. febr. 21. 20:43
 17/32 anonim ***** válasza:
Akkor vagy csak szerencséd nincs, vagy valamit mégiscsak rosszul csinálsz. Folyamatos elemzés!! Mind magad, mind a kiszemelted, mind a helyzetet. Rá kell jönnöd, hol a hiba, és azon változtatni. De nehéz jól végrehajtani, és valódi hibát megtalálni, nem pedig csak azt hinni, hogy megtaláltad, miközben nem. Ehhez nagyon objektívnak kell lenni, kívülről nézni a helyzetet, befolyásolástól mentesen. És persze baráti segítséget kérni sem tilos.
2012. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%, nem te vagy véletlenül Wash? ha igen, akkor majd mindjárt írom tovább amit szerettem volna, csak nincs kedvem az elején beégetni magam :D
2012. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Szerintem az ügy azért nehéz, mert általános törvényszerűségek vannak csak, minden nő más. Meg abban nem vagyok biztos, hogy igaz az, hogy ha egy lánynál rossz módon próbálkozol, akkor nem kellesz neki, de ha megfelelően, akkor kellesz. Másképp fogalmazva a lány nem számítógép, ha bedobsz x-et y-t kapsz, ha bedobsz m-et n-et kapsz. Ez a gond.
2012. febr. 21. 20:54
 20/32 anonim ***** válasza:

Jesszus, valaki felismert :D Pedig gondolkoztam rajta, hogy kiteszem a nevem, de úgy néz ki nem kell :D

Hírös vagyok *.*



Háát, azért nagy szerepe van a találkozás módjának is. Nem véletlenül hangsúlyozzák az első benyomás szerepét, még ha ez nem is akkora, mint beállítják, de azért nagy. Amikor próbálkozol, valamit megmutatni készülsz magadból, és ha ez a részleted pont olyan, ami nem tetszik az adott lánynak, joggal gondolhatja, hogy a többi sem fog, valahol ez logikus. Valahol meg nem, de sokan nem szeretik az idejüket vesztegetni. A másik, ami nagyon számít, a lány éppen akkori kedélyállapota, ha szar kedve van, ideges, vagy nincs ott lélekben, mehetsz bárhogy, úgyis elhajt. Ezért ajánlatos kicsit megvizsgálni a kiszemeltet az akció előtt, hogy kb be tudd lőni, hogy hogy érdemes hozzá szólni. Például, hogy jó-e neki egy sablon ismerkedős duma, úgyis az ember a lényeg, vagy fantáziadús fiút keres, aki képes a vonaton azzal leszólítani, hogy ő is ezen a repülőn utazik-e. És amit észrevettem, a direkt közeledés sokszor olyan, mintha dobbal akarnál madarat fogni, megijed a lány vagy valami. Nem szabad elfelejteni, hogy mindketten emberi lények vagytok, egyszerűek, gyarlók, nem szupermanek vagy szuperwomanek. Ennek megfelelően kell kezelni minden másik embert is, egyenrangúként, barátságosan, mert ha nem azt érzi, hogy szerepbe van kényszerítve, talán több hajlandóságot mutat.

2012. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!