Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezd totál elmenni az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd totál elmenni az önbizalmam. Mit tegyek, hogy legyen pasim? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
9.-es vagyok,15 éves.Nem volt még barátom,de most már úgyérzem,hogy nagyon szeretnék.Kezd teljesen elmenni az önbizalmam,mikor végig megyek a folyosón,és sorba ölelkeznek a tinik,vagy amikor a legjobb barátnőmnél vagyok,és a pasija is ott van..biztos ti is éreztétek már azt az érzést,hogy "Most kell egy pasi!" na valahogy én is így vagyok.Nem nagyon járok el bulizni,a mi városunkban a szórakozóhelyeknek nagyon nincs jóhíre,és anyum így nem akar elengedni.Mit tegyek?Kérlek segítsetek,milyen úton indulhatnék el?
2012. márc. 5. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
25%

mondhatnám, hogy itt vagyok én, de az nem lenne jó....egyébként is minek kell, majd jön, ha meg nem, ott van a ribancá válás is.

lehet, hogy csúnya vagy és ha vki másra nézel szembesülsz a saját hátrányaiddal és ezért vagy önbizalom hiányos.

2012. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

egy újabb értelmes válasz -.-

nem vagyok csúnya,modellkedni kértek fel,úgy hogy rohadtul nem vagyok csúnya..ribancá válás? ha nincs normális véleményed tartsd meg magadnak! köszönöm ;)

2012. márc. 5. 15:58
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
miért lenen egy csaj r*banc ha nincs barátja??? -.- menj el bulizni, legalább 10-en úgyis rádnyomulnak
2012. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira szép vagy akkor lehet hogy csak nem mernek közeledni feléd... :O vagy nem tudom én ha olyan nagyon bomba csajt látok akkor általában csak poénból szólítom le (igen lehet hogy mostanában ez már paraszt szokás hogy nem fészen írok rá vagy kérek meg 3. embert a bemutatásra :D) és vagy lesz abból valami vagy nem... szóval ezzel csak azt akartam mondani hogy aki túl szép arról a lányról úgy gondolják a legtöbben hogy túl nagy falat... én is így gondolkodtam aztán azóta kinőttem :D és az sem szégyen ha te kezdesz érdeklődni egy srác iránt :))
2012. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Jaja, az esélytelenek nyugalmával :)
2012. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy?:)
2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de nekem is nagyon fáj hogy mindenkinek van valakije csaj nekem nincs....balszerencse vagy nem vágom mi:( 15/F
2012. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
*csak nekem nincs*
2012. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a netes társkeresőket. Annyit megér, hogy körülnézel, milyen a felhozatal ;) Ha nem tetszik, letörlöd magad. Ennyi.
2012. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Pff... nekem volt mar pasim, de teljesen aterzem a helyzetedet. Egy ideje nekem is nagy pasihianyom van!:| 14L vagyok, es 8.os. Tudod, hat amikor latom h az osztalyom felenek pasija van, es faljak egymast a folyoson...nah igen, ugy erzem magam mintha a naszejszakajukon lennek, de azert kicsit irigyelem oket! Engem is kertek mar fel modellkedni, de nemet mondtam, nem az a baj... szoval teljesen aterzem a helyzetedet. Amugy nem Varadi vagy?/:)
2012. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!