Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezd totál elmenni az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd totál elmenni az önbizalmam. Mit tegyek, hogy legyen pasim? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
9.-es vagyok,15 éves.Nem volt még barátom,de most már úgyérzem,hogy nagyon szeretnék.Kezd teljesen elmenni az önbizalmam,mikor végig megyek a folyosón,és sorba ölelkeznek a tinik,vagy amikor a legjobb barátnőmnél vagyok,és a pasija is ott van..biztos ti is éreztétek már azt az érzést,hogy "Most kell egy pasi!" na valahogy én is így vagyok.Nem nagyon járok el bulizni,a mi városunkban a szórakozóhelyeknek nagyon nincs jóhíre,és anyum így nem akar elengedni.Mit tegyek?Kérlek segítsetek,milyen úton indulhatnék el?
2012. márc. 5. 15:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)


netes társkeresőt nem akarok..inkább olyat,akivel személyesen ismerkedek meg,én arra esküdöm..


utolsó Zalai vagyok,nem Váradi :)

2012. márc. 10. 12:50
 12/23 anonim ***** válasza:
szórakozóhellyel tényleg jól járnál :D ott annyian nyomulnak rád hogy elmegy a fiúktól a kedved,de legalább megnő az önbizalmad :D
2012. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

hehe :DD

hát sajnos tényleg nagyon-nagyon rossz híre van a szórakozóhelyeknek nálunk..kettő nagy hely van..az egyik disco a másik is olyas féle,de egy kicsit más.

A disconak se a legjobb a híre,de a másiknak még rosszabb,állandó balhék vannak ott,drog ügyek,stb..és most,aki csinálta a középiskolások bulijait a discoban, valamiért összeveszett velük,és átigazolt a másikhoz,ahol a drogügyek vannak..szóval,hogy ha anyum el is engedne a discoba,ott már nm szervezik a középsulis-viszonylag megbízható bulikat- és a drogosokhoz meg nem enged el..érthetően persze..

2012. márc. 11. 10:37
 14/23 anonim ***** válasza:
nem hülyeségből teszi hidd el,csak a legjobbat akarja neked,és persze mi is:)
2012. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
igen tudom,csak utálom,hogy ebbe a szar városba semmi normális megbízható hely nincsen..és még mindig nm tom mitcsináljak..
2012. márc. 15. 13:31
 16/23 anonim ***** válasza:

03-09 18:53

Érdekes, nekem 14-15 évesen nem a pasizáson járt az eszem.. Én 17 évesen kezdtem és most is egy komoly és boldog párkapcsolatban élek.

Inkább a sulira, tanulásra figyelj! Ráértek még pasizni, nem kell össze-vissza szexelni mindenkivel, mert aztán jönnek a kérdések "Terhes vagyok?" ÁÁÁÁÁÁÁá

2012. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

utolsó:


hát bocsi,de nem gyereket akarok.xd

azért,mert szeretnék végre én is valakit,aki szeret nem csupán barátságból,attól az ember még nem szexel ideoda mindenkivel..

amíg gimnáziumban 4.56 os az átlagom úgy gondolom,hogy nincs gond a tanulmányaimmal..

2012. márc. 16. 12:13
 18/23 anonim válasza:
Szia, én zalaegerszegi vagyok, aztmondtad hogy Zalában laksz ha te is Egerszegi vagy akkor azért van itt egy két hely a discokon kívül ahová be lehet ülni meg ilyesmi. Egyébként arra figyelj, hogy nem kell neked odamenned egy fiuhoz , haneminkabb kikkel félreérthetetlen jeleket, mi fiúk jobban szeretjük magunknak megszerezni a Predator, ez kell a ferfiassagunknak . Ha valamire meg kiváncsi vagy írhatsz privatot is nyugodtan
2012. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Küldjél*
2012. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Prédát* :D
2012. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!