Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezd totál elmenni az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd totál elmenni az önbizalmam. Mit tegyek, hogy legyen pasim? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
9.-es vagyok,15 éves.Nem volt még barátom,de most már úgyérzem,hogy nagyon szeretnék.Kezd teljesen elmenni az önbizalmam,mikor végig megyek a folyosón,és sorba ölelkeznek a tinik,vagy amikor a legjobb barátnőmnél vagyok,és a pasija is ott van..biztos ti is éreztétek már azt az érzést,hogy "Most kell egy pasi!" na valahogy én is így vagyok.Nem nagyon járok el bulizni,a mi városunkban a szórakozóhelyeknek nagyon nincs jóhíre,és anyum így nem akar elengedni.Mit tegyek?Kérlek segítsetek,milyen úton indulhatnék el?
2012. márc. 5. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

a túl szépeknél sokan nem kezdeményeznek pont azért mert inkább a "tutira" mennek (átlagosabbra), vagy sokan tudják hogy hol a helyük és ilyen szép lány biztos hogy nem járna velük!

Én nekem pl a külsőmmel semmi baj (szálkás, magas elég jóképű), csak nem beszélek olyan rohadt sokat meg különc vagyok kissé (anime-fan, álmodozó, leszarom típus).


Sose volt senkim, mindig csak Majdnem... De összehozom vhogy!

F18

2012. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

nem zalaegerszegi vagyok!

hát..a majdnem még roszabb,mint az egyeltalán nem.

2012. márc. 27. 19:45
 23/23 anonim ***** válasza:

ismerem a helyzeted :))

igazából.. oké, te igényeled ezt. de nem szabad a srácok felé kimutatni, mert OKÉ, hogy ő azt mondja, hogy jaj, én nem foglak kihasználni, nem oylan vagyok, mint a többi... aztán szépen kihasznál és otthagy :) Ne akarj azonnal barátot. csak szépen lassan engedj közel valakit magadhoz. :) És tiszta, félreérthetetlen jeleket küldj felé. Ha kellesz neki, venni fogja a lapot, és kezdeményezni fog. :) HA nem, akkor te is azért léphetsz felé. 22/f

2013. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!