Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti alapból elvárjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti alapból elvárjátok egy 30 éves fiútól, hogy legyen egy 10 milliós lakása legalább meg mellé legalább egy 4 milliós autója?

Figyelt kérdés
Mert ezt látom sok helyen, hogy ezt várják el a lányok. Lehetőleg ne süketeljetek és az igazságot írjátok le. Mert azt veszem észre, hogy az ide írkáló lányok hajlamosak hazudni csak azért, hogy ne sértségk meg a kérdezőt. Én az igazat szeretném ha lehetne!
2012. márc. 6. 14:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%

Volt olyan párom,aki még a szüleivel élt,és nagyon sz*r volt, hogy tele voltak pénzzel és mégsem alhattam náluk,csak ha az anyjáék nem voltak otthon éjjel.Úgyhogy ő volt nálam állandóan,és bevallom elegem volt ebből.(szüleimtől külön élek szerencsére!)Persze nem ez miatt ment tönkre a kapcsolat.

Számomra az a lényeg, hogy hasonló gondolkodásmódunk legyen,hasonló érdeklődési köreink és céljaink.Tudjunk együtt közös jövőt tervezni és persze az sem mellékes, hogy hasonló anyagi helyzetünk legyen.Ne legyen nálam se gazdagabb,se szegényebb.Pont ugyanolyan legyen.Mondjuk nem tudom mégegyszer elképzelni, hogy olyannal jöjjek össze,aki még otthon lakik,nincs rendes munkája stb.Nem kell 10milliós lakás,elég ha külön élt egy albérletben,de önellátó,határozott és céltudatos.Kocsira abszolút nincs szűkségem,de ha lesz,akkor megveszem magamnak.Szerintem max 2év múlva.Úgyhogy engem ne vigyen-hordjon senki a kocsijával,mert nem szorulok rá és megalázónak tartanám!

2012. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább azt várják el,hogy ne itt rinyálj,hanem memj el dolgozni és legyél valaki,ne csak egy töketlen nyúl. Férfi létemre nekem is elmegy az olyan nöktöl a kedvem,akiknek semmi életcéljuk,húzzák a vállukat,hogy majd lesz valahogy,ha meg nem elmegyek a tescoba pénztárosnak. Az ilyen még nöben is kiábrándító,nem hogy férfiban.
2012. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem várom el. Tudod miért? Mert ha NEKI van háza meg autója, külön megyünk, nekem semmim sem lesz mondjuk 10 év házasság után, ha ezeket a házasság előtt szerezte. Együtt kell legyen valamink, na pénzéhes vagyok?
2012. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

Nem elvárás náluk, nekem pl. van egy 1 milliós autóm meg egy 35 milliót érő nagy családi házam, 22 vagyok.Még sincs barátnőm, pedig átlagosan nézek ki, mérnök diplomám van.Ha akkora elvárásuk lenne akkor elvileg ragadniuk kellene a nőknek rám, még is számtalan kosarat kapok, akkor ezt mivel magyarázod?

Vagy megfogod őket és érzelmek alakulnak ki és vonzalom vagy nem, és ezek függetlenek mindentől.

2012. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Csak sajnos kicsit hazánkban nagyon kevés a munkahely. Marad külföld.
2012. márc. 6. 15:03
 16/33 anonim ***** válasza:
utolsó:érettségi+diploma,kb.21-22 évesen végez az ember,mint amennyi pont te vagy,nem mond már ,hogy rögtön van egy 35 millás kéród ?! kamugép.....
2012. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem egy feltétel volt párválasztásnál, miután eltartottam az exem éveken keresztül, mert lusta volt dolgozni...., hogy a pasinak legalább annyi legyen , mint nekem ! 18 éves korom óta dolgozok, egyetemet végeztem mellette, nem vagyok egy elveszett lányka... és amit még észre vettem, a pasik nehezen viselik, ha a nőnek több van , ha jobban halad az életben !
2012. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%

15:04 a házat örököltem.Nem is munkából van:D

Azt hittem ez egyértelmű.

2012. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
A lányok 90%-a ennyi idős korban már elvárja. De ez még mindig jobb, mert ilyenek bárkinek lehetnek, ha máshogy nem, akkor nyer a lottón és abból. A lányok maradékának viszont a külső számít, márpedig egy csúnya és alacsony férfi soha nem lesz jóképű és magas.
2012. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
31%
10 millióért csak vidéken veszel lakást! amúgy pedig a nők álszentek, szóval őszinte választ ne várj.
2012. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!