Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti alapból elvárjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti alapból elvárjátok egy 30 éves fiútól, hogy legyen egy 10 milliós lakása legalább meg mellé legalább egy 4 milliós autója?

Figyelt kérdés
Mert ezt látom sok helyen, hogy ezt várják el a lányok. Lehetőleg ne süketeljetek és az igazságot írjátok le. Mert azt veszem észre, hogy az ide írkáló lányok hajlamosak hazudni csak azért, hogy ne sértségk meg a kérdezőt. Én az igazat szeretném ha lehetne!
2012. márc. 6. 14:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

Az egy szem fizumra senki kedveert nem fogok lakashitelt felvenni. Ha nem tetszik mehet isten hirevel.

34 ffi

2012. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
23%
Alapból nem kéne 30 éves pasi,akármije is van.21n
2012. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 dr.zsuga válasza:
81%
A párválasztásnál az állatok is az erősebb, karizmatikusabb egyedeket választják ki. A nők is azért "várják el", hogy legyen kocsid, meg lakásod (itt szerintem az értéke nem kifejezetten mérvadó) mert ezáltal látják biztosnak a jövőjüket, ami nem az eltartás jelenti(jobb esetben), hanem a családot, a hosszú távon való gondolkodást. Nyilván nem kell senkinek egy csődtömeg, mert vele mire lehet tervezni? Van az a mondás, hogy mindig az erősebb kutya.....- Van már elég sok alkoholista, munkanélküli---nem ehhez akarnak a nők tartozni. Vannak szélsőségek, hazudnék ha nem lennének, de most nem arról van szó. Minden esetre aki csak a pénzedet/házadat/kocsidat nézi, az csak egy olcsó prosti.
2012. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Akkor példát mondok, hátha annak hiszel: a barátommal 4 éve vagyunk együtt. Ő 28 éves én pedig 24. albérletben lakik és nincs autója és egy jó darabig nem is lesz. A jogosítványt is most csinálja. Viszont van munkája és céljai. Ami pedig most nincs, azt majd közösen összehozzuk. Én nem várom el, hogy mindent ő csináljon, ő fizessen. Lehet, hogy ez süketelés, vagy álszentnek tartasz, de akkor is így van. Egyébként sok olyan lány van, aki elvárja, amit te felsoroltál, de sok olyan is, aki nem. Nem lehet azt mondani, hogy a lányok ilyenek eg olyanok, mert nem vagyunk egyformák.


24/l

2012. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

Annyi nálam az elvárás hogy legyen munkája, és jó ha van kocsija, de az nem feltétel. Nekem van lakásom így lakhat nálam, de nem fogom eltartani, legyenek céljai,ambíciói.

27/n

2012. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A) 30 évesen férfi legyen, ne fiú


B) Az a jó, ha velem azonosak a körülményei, mert a pénzből csak a vita van, de azt szeretném, ha küzdene a céljaiért, mint ahogyan én is.


C) Ha bolond és gonosz, lehet annyi pénze, mint a szemét, akkor se kell.


21/L

2012. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem várom el senkitől, hogy legyen lakása, vagy autója. Én is albérletben élek, és nincs autóm, miért várnám el, hogy neki legyen?? A mai világban nem úgy megy, hogy na meguntam az albérletet, holnap veszek egy lakást... Lehet, hogy ez meglepő lesz, de lány létemre nekem az sem igazán fontos, hogy saját lakásom legyen, hitelt ugyanis soha nem akarok felvenni. Autót szeretnék majd, de akármilyen ezeréves tragacs jó lesz csak vigyen el A-ból B-be... Tehát nem, nem várom el. 24/L
2012. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

22:56

Köszönöm, visszaadtad a reményt hogy nem vagyok teljesen kakukktojás, s van még aki hasonlóan gondolkodik.

34 ffi

2012. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
53%
27-28. gyereket is albérletbe szültök? Ja, és albérlettel az a ciki, hogy mivel kisgyerekes családot védi a törvény, ki sem lehet csak úgy albérletből rakni, hiába tartozik, inkább előszeretettel ki sem adják nekik az albérletet....nekem már adtak el a fejem fölül albérletet, csak elfelejtették közölni. Egy törlesztőrészlet meg annyi, mint az albérleti díj, csak az albérlet sosem lesz a tiéd....aztán költözködhetsz évente, és soha nem vehetsz úgy semmit, hogy biztos legyél benne, jó lesz-e a majd a következő lakásba is, pl. szekrénysort, zuhanykabint, mosogatógépet. Egy képet sem akaszthatsz fel a falra, ha tiltja a tulaj vagy a szoba fala sem lehet olyan, amilyet te akarsz....ez tényleg jó? Nem jobb a saját lakás?
2012. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Eleddig négyszer költöztem a munkám miatt, pedig nem váltottam céget. Másrészt a lakástörlesztő köszönő viszonyban sincs egy nem elszállt albérleti díjtól. Harmadszor a cég fizeti az albérleti díjat, így marad a rezsi. Ha meg jönne a feleség és gyerek is, igényelhető szolgálati lakás.
2012. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!