Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit mondanátok neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Ti mit mondanátok neki a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány 23 éves. Ugy ismertembmeg,hogy uj hobbyt kezdtem és ő is köztük volt. Már első alkalommal megtetszett, csak tul szépnek tartottam magamhoz. Ezután elkezdett méregetni,szemezgetni. Következő alkalommal ránk kellett szolni,hogy csendesebbek legyünk,mert zavarjuk a többieket és miota ismerjük egymást hogy ilyen joban vagyunk. Ez ment egy-két honapig. Ekkor volt kapcsolata,nem is tettem egyértelmű lépéseket,de a jelek maradtak és viszonoztam én is. 2012, ujév. Nincs barátja szakított vele. Egy kicsit hagytam őt lenyugodni,gondolkodni. Volt egy buli Február legelején, mondtam neki,hogy valami fontosak akarok mondani neki,de csak személyesen,mert tartom annyira intelligensnek ha csak egy betűvel utalnék is rá azonnal rájönne mit akarok. Ebből szerintem az emberek 100%-a tudná mit akar mondani a másik. Megtörtént a buli. Csuklójánál fogva bevittem az egyetlen nyugodt helyre a házban, a WC-be. Ott megmondtam neki,hogy kedvelem és többet akarok barátságnál. Nem lepődött meg, számított erre a dologra,de annyit mondott " Muszáj most válaszolnom? ". Ez őrült rosszul esett,hogy nem kaptam határozott választ és azt láttam a tekintetében,hogy van vki más is rajtam kivül. Beszélgettünk még egy darabig és olyan érzésem volt,hogy nem valaki van,hanem nem akar csalodást okozni. Ezután eltelt egy kis idő vagy 2 hét,direkt nem akartam ilyen FB-os dolgot vele. Mikor ismét láttam és beszélgettem vele,olyan érzésem volt, mintha szégyelné magát. Mikor találkozni akartam vele visszautasitott,de tudom,hogy mással találkozott,nem is eggyel. Megint kerestem,hamar lerázott,kb 12 mp alatt...

Ma meg már barátja van.

Szerdán látni fogom.

Kerülni fogom,de ha muszáj akkor olyasmit tervezek,hogy csalódtam benne és legalább egy "kapd be a fszom"-at a fejemhez vághatott volna és tovább lépek...

Most olyan érzés,mintha egy csomag rágót vettem volna,de 500 eurossal fizetek,amit elmegy a pénztáros felváltani és nem jön vissza. Hogy hasonlitsam valamihez. :/

Mit mondjak neki?

24f


2012. márc. 11. 23:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én szerintem beleszerettem és azért se tudok aludni. Meg fekszem olyan fejjel,hogy " Mi van? ".
2012. márc. 11. 23:39
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit mondj? Semmit. Ennyi tartás legyen benned.
2012. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit már csak azért se..Szórakozott veled,azt hiszi odavagy érte,legyél most nagyon magabiztos és csinálj úgy mintha nem érdekelne az egész...
2012. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne csak úgy csinálj, hanem tényleg ne is érdekeljen.
2012. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Huhú,haver,kosarat kaptál. Nálam is hasonló a helyzet :) Ha gondolod,írj egy privátot,aztán beszélhetünk,most viszont lépek aludni :D
2012. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most idegbeteg vagyok kb,de a csendes féle. Ha most előttem lenne,akkor egy mocskos tróger érzést keltenék benne verbálisan.

Szerdára csak le higgadok.

2012. márc. 11. 23:43
 7/14 Panda Péter ***** válasza:
a legjobb ha nem is mondasz semmit, ha prosztó módon leugatod, azzal csak magadat járatod le. egyetértek, legyen benned tartás, legyél hűvös és távolságtartó.
2012. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Döntésem: Levegőnek nézem.

Ha muszáj a válasz: "Csalódtam." és felülök a buszra ami meg sem áll hazáig...

2012. márc. 11. 23:52
 9/14 Senki Alfonz ***** válasza:

Annyit mondj neki, hogy ne haragudjon ha többet láttál kettötök kapcsolatába, és hogy keressen nyugodtan ha valakivel beszélgetni szeretne bármikor.

Szereted, ez nem is kérdés azért érzed sértetten magad, attól nem lesz jobb ha megbántod csak annak az esélyét játszod el hogy összejöjjetek, ha pár héten belül rájön hogy rosszul döntott.

2012. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy még mindig várom a választ, ha elfelejtette volna. De vannak, akik azt hiszik, empatikusabb levegőnek nézni valakit és eltűnni, mint nemet mondani.
2012. márc. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!