Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb mai lánynak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb mai lánynak miért ott merül ki egy jó pasiról alkotott véleménye, hogy legyen szőke és jóképű?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 07:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert felszínesek, és csak a külső számít nekik. Valóban van, akinek a barnák v a feketék jönnek be, de minden nő kizárólag külső (v pénztárca) alapján válogat.
2012. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Most már annyira az sem érdekel, hogy ennyire válogatnak. De ahogy beszélnek, az a szemétség felső határa. Kedvesen kérdez az ember valamit és közlik vele, hogy ne írogass, kocc van öreg. Erre köpni nyelni nem nagyon lehet. Elhiszem, hogy benne van néhány lányban a félsz,hogy rájuk akarnak nyomulni, de ha egy fiú ennek semmi jelét nem adja, akkor nem lehet ilyen goromba módon leépíteni. Itt adni a szépet a jót, közben meg egy hárpia ül a monitor másik végén. Aztán meg közlik a lányok, hogy az utcán is bátran menj oda egy lányhoz, mert nem esznek meg, nem lesz semmi baj, nem gorombák stb. Hát köszönöm szépen többet nem is mennék az utcára ismerkedni, egy az, hogy van barátnőm, a másik meg az, hogy itt mondják, hogy nem lesz semmi baj stb. Már hogyne lenne baj? Odamész egy dolgot kérdezel és máris jön, hogy kocc van öreg, takaro.j innen. A pasi önbizalmát a földdel teszik így egyenlővé. Aki próbál kedves lenni az ezt kapja? Köszönöm szépen lányok, nem kérek belőletek. már találtam egy rendes lányt, de úgy tűnik, hogy nem sok ilyen van. Az első picilány válaszadó meg nem érdemli meg, hogy nőként szólítsák. Én a helyében elbújdokolnék a Föld alá. És ne kezdje el védeni senki, mert ezt a fajtát nem szabad védeni.
2012. márc. 14. 08:32
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

az internet varázsa...

1. honnan tudod hogy hölgy az illető? Ha én készítek egy nicket TökösJani néven akkor én már fiú leszek? :D

2012. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem de picilány a neve és tipikusan női választ adott. Mert az ilyen kérdésre (több száz ilyet olvastam el itt), majdnem az összes lány azt a választ adja, mert én is a jó pasikra bukok, mert te is a szép és csinos lányokra buksz. Ez tipikus szinte félreérthetetlen női válasz. Ösztönösen megérzi a pasi is ha nő válaszol és ezt kapja kézhez. Írtam neki priviben egy szép regényt, hogy miért olyan ő és miért fog csúnyán egyedül maradni. egy pasi visszaoltásként visszaírt volna csúnya dolgokat, de mivel nem írt semmit így szerintem 100% hogy tényleg lány az illető. Remélem fiúk, hogy ilyen lányokkal nem kerültök össze, akik itt adják a szépet a jót, ha pedig kedvesen kérdez valamit az ember, akkor jön a hidegzuhany. Ha nem lenne barátnőm, akkor inkább egyedül maradnék, mintsem egy ilyen lánnyal összejönnék. Én ritkán beszélgetek a lányokkal, csak a barátnőmmel, de most mélységesen csalódtam, hogy miért vannak itt és még miért élnek ilyen lányok. Nem csodálkozom, hogy annyira sok fiú sír itt, hogy bunk.k a lányok és hazavágják az önbizalumkat. Ha ebből az incidensből indulok ki, akkor nem alaptalanuls sírnak itt a fiúk. Jó, biztos, ők is hibásak ebben, hogy rosszul ismerkednek stb, de szerintem a hiba fő forrása az, hogy a legtöbb lány nagyon lekezelő módon hajlamos a véleményét kinyilvánítani.
2012. márc. 14. 08:55
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnőd és akkora a boldogság akkor miért vagy kibukva ezen?
2012. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
nah itt a bibi a privátban... szerinted ki szereti ha kioktatják? ha a valóságban elkezdesz egy lányt oltani, az is faképnél hagy... vagy azt várnád hogy pasi módjára bemosson egyet?
2012. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

irónikus hogy amit linkeltél képet azon egy barna csávó van...:D


de mindegy sztem csajoknak nem számít h szőke legyen vki, cask h egyben legyen a csávó. van akinek pl nem is állna jól a szőke de attól barnán lehet jóképű.

2012. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Hú, de kis mimóza itt valaki...


De hogy a kérdésre is válaszoljak: nekem baromi mindegy a hajszín. A jóképű meg elég tág fogalom. Lehet, hogy akit én annak tartok, azt más nem és fordítva (volt már rá példa, nem is egy)

2012. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Mi van kérdező, megjött? Bevág a tanga? Vagy mit rinyálsz itt? Jaj én már többet csajoknak itt nem hiszek brühühühü...

És kit érdekel? :D Kérdeztél, kaptál választ. Ennyi! Amúgy tuti nincs csajod! Mert akkor nem a GYIK-et zokognád teli, pláne nem azzal hogy egy csaj privátban lerázott.

Gondolom nagyon randa lehetsz ha ennyire ki vagy akadva a nőkre. :D

2012. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és szinte az összes barátnőm azt mondja hogy szőke pasi nem kell :D

Nekem bejön ha helyes... De azért hülyeség amit írtál :) Azt veszem észre hogy manapság a lányoknak nem tetszenek a szőke pasik :/ kitudja miért :/

20L

2012. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!