Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb mai lánynak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb mai lánynak miért ott merül ki egy jó pasiról alkotott véleménye, hogy legyen szőke és jóképű?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 07:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Mert nácisták xD

szőke,magas,izmos,kékszemű..:D

2012. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%

Én nő vagyok, és jó pasit szeretnék magam mellé (a külső mellett ugyanolyan fontos a belső is). Nem kikötésem, hogy szőke legyen, minden színvariációban lehetnek csúnyák is meg jóképűek is.

Viszont Picilánynak igaza van, a férfiak is természetesen nem a csúnya lányokra buknak.

Te pedig egy idióta taknyos vagy, egy 500. szánalmas rinyáló nyomi.

Na jöhet a privi nekem is, SZERETNÉM...!XDDDDDDDD

2012. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Utolsó. Téged is írtani kellene.
2012. márc. 14. 17:44
 24/33 Macs1209 ***** válasza:

#22-nek igaza van.


Minek kell hisztizni?

Jóképű vagy? Örülj? Nem vagy az? Sírj.

De felesleges kiirni 500 ilyen kérdést. Lehet valakinek

te leszel majd isten, a többiek meg lesajnálnak...


Jah, és #22-t klónozni kellene inkább, belőle jöhetne egy erre is :)

2012. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kösziii...<3 :)



Am kérdező, jöhetne már a regényed nekem is.

Nekem is szól, engem pedig felfal a kíváncsiság, h miért fogok csúnyán egyedül maradni Picilánnyal együtt...:DDD Szóval lökd a privit a szánalmas szitkozódás, meg a másik halálának kívángatása helyet...XD

2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A barna hajat preferálom.

Egyébként meg a pasiknak nem fontos, hogy a lány szép legyen? Dehogynem. Akkor hadd járjak már olyan sráccal, aki tetszik és aki jóképű, nehogy már emiatt érezzem magam sz@rul! Azt meg nekem senki se merje mondani, hogy a pénztárcára megyek, mert kevés olyan ember van, akit kevésbé érdekel, mint engem.

De meséld el, őszintén kíváncsi vagyok, hogy számodra ki a jó nő, milyen tulajdonságokkal rendelkezik?

2012. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ki a jó nő? Nem egy olcsó rihe mint te, az holtbiztos!
2012. márc. 14. 21:03
 28/33 anonim ***** válasza:
Ne itt tépd a szádat, hanem inkább nekem írjad már azt a tetves privátot! :'DDD
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

"A legtöbb mai lánynak miért ott merül ki egy jó pasiról alkotott véleménye, hogy legyen szőke és jóképű?"

1. Minek teszed fel a kérdést, ha válaszolni se lehet?

2. Mivel barnából több van, itt nem merül ki semmi...

3. Nem szemétségből, de mindenkinek jobban kell egy olyan pasi, aki nem ribancozza le őket, nem mondja el őket minden szépnek... stb. :/

2012. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Ki a jó nő? Nem egy olcsó rihe mint te, az holtbiztos!"

Ezt nekem szántad? Egy szóval sem mondtam, hogy jó nő vagyok, nem tartom magam annak. És nem az volt a kérdésem, hogy kit NEM tartasz jó nőnek, hanem hogy kit tartasz annak.

Egyébként meg miért vagyok olcsó rihe? Te ostoba lúzer...

2012. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!