Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit szólna ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit szólna ha csak úgy odamennék hozzá és megcsókolnám? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Ki? hány éves?

te hány éves vagy?

kia fiú ki a lány??

honnan ismered? mióta? miylen a viszonyotok?

mikor legyünk gondolatolvasók?

2009. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
hát ez attól is függ h fiú vagy lány vagy meg h mennyi idős... de én személyszerint ha helyes az egyén és bejön nekem még lehet h vissza is csókolnék:P:) L/18
2009. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

velem már fordult iylen elő amennyiben az illetönek bejössz visszacsokol és örül h léptél:P

ha nem akk lehet visszacsokol lehet arréb tól


én drukkolok:P

15/L

2009. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
ha csúnya lenne aki odajön kapna egy maflást, ha nem csúnya akkor visszacsókolnék
2009. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok, hogy nem írtam le részeletesebben...

Na szóval, az illető fiú és 17 éves, én pedig lány vagyok és 16. Nagyon merész lenne tőlem ha csak úgy odamennék és megcsókolnám? Még soha nem csináltam ilyet mégcsak puszit sem adtam soha egy fiúnak se. Vagy várjak ezzel?

Ti hogy reagálnátok?

Minek húzni az időt ha egyszer ígyis megtudhatom, hogy tetszem-e neki vagy nem?

2009. jún. 12. 21:34
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jóóól!:D
2009. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Akkor megcsináljam?! Egy kicsit félek de... ha nem én nem lépek, akkor ő egész biztos nem fog. Tudni szeretném mit is érez irántam valójában!
2009. jún. 12. 21:41
 8/28 A kérdező kommentje:

Még lenne egy kérdésem, szóval olyan helyen csináljam ahol csak mi ketten vagyunk ugye? Gondolok itt például a parkra vagy sétányra.

Várom a további válaszokat! Mindenki írjon ám...

2009. jún. 12. 21:48
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Bátraké a szerencse, szokták mondani :) De ha még csak puszit se adtál egy fiúnak se, akkor lehet ám hogy rosszul fog elsülni, azt meg ugye nem akarjuk. Azt hogy tetszel-e neki, máshogy is meg lehet tudni. Például folyamatosan nézz rá, és mosolyogj. :) Vagy próbálj beszélgetni vele. A nők flörtöljenek! :)


30/N

2009. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Csináldd.;) Aztán mesélj, hogy mi volt. Sztem ha nem teszed meg, akkor nem lesz belőle semmi, akkor vesztenivalód nincs. És olyan helyen csináld, ahol kevesen láthatnak.:)
2009. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!