Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit szólna ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit szólna ha csak úgy odamennék hozzá és megcsókolnám? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 21:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hát igen azt tényleg nem akarjuk hogy rosszul süljön el... Bele sem gondoltam, hogy esetleg rosszul is végződhet. Meglehet hogy csak a sétálásig jutunk mert közben majd inamba száll a bátorságom.
2009. jún. 12. 21:59
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a tuti, ha csak egy arcrapuszit adsz neki. Az rosszul nem sülhet el, viszont ha bejön neki, tuti ő csókol meg ;)
2009. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meglepődnék az biztos, de inkább csók :D
2009. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
sztem visszacsókolna..nem fog tudni ellenkezni:D
2009. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
már alig várom...! :D
2009. jún. 13. 14:56
 16/28 anonim válasza:
100%
ha a másik egyéniség nem kezdeményez, arra vár hogy te megtedd.. ha meg nem szeretné akkor meg jó volt egy próbálkozásnak.. de lehet ettől a pillanattól meg menni fog minden tovább, és nem fél már ő sem kezdeményezni..mer lehet hogy ő még fél, és nem mer semmmit se csinálni..én is benne voltam ebbe a csabdába..a barátom félt, de már nem.. kezdeményeztem és ment minden a maga útján.. ti se féljetek! fogadjátok meg a tanácsom!sokkal jobb lesz.. ha meg te nem mersz semmit se csinálna, a barátod meg igen, nem kell félned.. bizz meg benne, csak nem csinál olyat amit te nem szeretnél! ha tanácsara lenne szükséged, irj! majd én segitek ha máshoz nem tudsz fordulni!
2009. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen... :) Ha valami bonyodalom adódik akkor majd írok, és majd mesélek is mi volt, hogy volt.

Sajnos kedden utazok el, és ha nem jön össze akkor nem látom 2 hónapig és én akkor kikészülök.

Tudom, hogy tetszem neki ez olyan megérzés... :)

Úgy gondoltam ki hogy elhívom majd sétálni és ott majd meglátjuk mi lesz.

2009. jún. 13. 15:41
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
ok de el ne felejtsd elmesélni ,hogy mi volt:))
2009. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ti lesztek az elsők akiknek majd elmondom :)
2009. jún. 14. 13:13
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Na en pont az ijen belevalo csajokat szeretem, kar hogy ien keves van beloluk es sose tudok talalkozni egy ijennel...

:* sok sikert

2009. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!