Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szóltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szóltok az olyan fiúkhoz, akik odamennek hozzátok az utcán, bevásárlóközpontban vagy buszmegállóban és leszólítanak ismerkedési szándékkkal?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez az ismerkedesi modszer nekem nem szimpatikus.
2012. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
45%
én elküldeném.
2012. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Én haragszok az ilyenekre. 21L
2012. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ilyennel még nem találkoztam
2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de a csoporttárs lányok vagy néha a lánytesóm beszámol arról, hogy egy srác az utcán odament hozzá valamilyen ultraközhelyes csajozós szöveggel (pl.: -Nem fájt? -Mi? -Amikor leestél az égből) és eléggé gáznak tartották a dolgot.

Mellesleg, a srác is hátrányból indul, mivel a lányok 99%-a azt hiszi, hogy valaki azért szólogat le ismeretleneket az utcán, mert már annyira kétségbe van esve, hogy nem kell senkinek (ami nem túl férfias dolog).


Arról nem is szólva, hogy nem tudom ki az, aki a mai világban egy 100%-ban idegennek majd megadja a telefonszámát (aki lehet, hogy majd egy szexhirdetéshez írja oda "poénból" vagy bosszúból), vagy elmegy vele bármerre is...

2012. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Buszmegállókban szerintem nem gáz.

Nekem mondjuk olyan volt, hogy 2 fiú jött oda, de aranyosak voltak. Nem hiszem, hogy bármi kapcsolat is kialakulhatna így, de ha egy látásból ismerős srác jönne oda az még jobb lenne.

16l

2012. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én megcsinálom és haverjaim is, simán kaptam már elérhetőséget, nem értem miért ne lehetne így ismerkedni fényes nappal, sok ember előtt.


EGy szórakozóhely este sokkal veszélyesebb.


Nekem csak ez van vagy a net, de mivel már itt sem lehet normális lányokat találni, akik szabadok, ezért döntöttem úgy, hogy élőben sokkal aktívabban fogok próbálkozni, mert jó lenne már egy társ.


Persze, akinek van az nem ért meg, nem is várhatom. Ezt csak azt tudja, aki évek óta egyedül van és szerelemre, szeretetre szomjas a lelke.

2012. márc. 27. 18:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem, ha olyan srác jön hozzád oda, akivel pl mindig egy busszal jártok és már látásból ismerős meg szimpi, az nagyon aranyos. Bevásárlólközpontban én max az olyanoknak oddadnám a számom akik bejönnek e ez kb 10%.
2012. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

én szeretem, ha kezdeményeznek beszélgetést. igazából öreg bácsikkal, meg nénikkel is elbeszélgetek szívesen, mert miért ne? kedvesnek lenni nem kerül semmibe.


ha "fel akarnak szedni" úgymond, akkor ne azzal támadjon, h bejövök neki, mert arra csak annyit tudok mondani, h őő köszi. ha tetszem neki, akkor térjen oda, amikor azt a cuki sapkát próbálgatom és szóljon be, h "ezt nem venném meg"... vagy valami ilyesmit, amin nevetni tudok. :D egy csomószor volt olyan, h várakozás közben, vagy bármi csak úgy megszólítottak. de épp az adott helyzetnek megfelelően. ennek több okból is örülök:

1. szeretek beszélgetni

2. addig sem unatkozom

3. szeretem a közvetlen, jófej, bátor embereket

4. mindig feltöltődök az ilyen beszélgetések után, mert jól esik, ha keresik a társaságomat és különben is szeretem az értelmes embereket, akikkel lehet beszélgetni :)


szóval én abszolút pozitívan élem meg, ha normálisan áll hozzá a dolgokhoz. :)


ja és egyik válaszolónak: "-Nem fájt? -Mi? -Amikor leestél az égből"

Ez alapjáraton valóban egy eléggé cinkes szöveg, de tudni kell, h mindent el lehet adni, kellő marketinggel. Ha ezt egy srác nekem nem vérkomolyan, hanem poénosan adja elő, mint akin látszik, h tudja, h gagyi szöveg, de vigyorog, akkor tudni fogom, h ő egy jó arc. szóval minden csak hozzáállás kérdése. :)


szóval kérdező: hozzám bármikor bátran odajöhetsz, biztos nem leszek bunkó :) (kivéve ha éppen bal lábbal keltem fel aznap... de ilyen nincs túl sokszor... asszem)

2012. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a leszólítósdi kicsit elriaszt...igazából nekem elegem van a sok pasiból aki rám írogat csak úgy, és leszólít... tudom a külső az első benyomás, de mind csak külsőm miatt jön hozzám... és sokan nem veszik a lapot ezek után se, amikor nincs semmi közös érdeklődési kör sem....... Azért akaszt ki engem, mert pl írt már rám elég érdekesen egy srác holott barátnője volt...

A lényeg a lényeg, nem szeretek utcán ismerkedni, én jobb szeretek barátkozni, és kész... semmi több szándékkal, és nem szeretem ha más több szándékkal közeledik egyből holott nem is ismer...

2012. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!