Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szóltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szóltok az olyan fiúkhoz, akik odamennek hozzátok az utcán, bevásárlóközpontban vagy buszmegállóban és leszólítanak ismerkedési szándékkkal?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 18:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, ogy olyan lánynál próbálkozok én is, aki tetszik, vonz külsőre, hiszen ezt látom róla először, de én le is tesztelem, milyenek a lányok jellemre, mert nálam a jellem az sokkal jobban számít, már belefáradtam, hogy hiába van annyi szép lány, aki tetszik nekem, ha jellemre mind olyan üres vagy nem szimpatikus.


Nagyon nehéz manapság rendes lányokat találni, nem is csoda, ha egyedül vagyok, akit találtam mind foglalt volt az ilyen lányok közül én ezt tapasztalom sajnos.

2012. márc. 27. 20:39
 12/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,ha valaki csak úgy odajönne hozzám a semmiből.De az a baj,hogy ezt eddig csak a nyomorékabb,gyíkabb fajta tette meg,úgy látszik,ez az ő stílusuk.Kíváncsi vagyok,hol bujkálnak a normális emberek.
2012. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Én tök örülnék neki. Hol máshol kéne ismerkedni a szórakozóhelyeken kívül? Neten? Na, ne már. Én meg pont hogy a neten való ismerkedést tartom gáznak. Szerintem tök norális, hogy az emberek az utcán is nyitott szemmel járnak. 16l
2012. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Amúgy én Debrecenben szoktam próbálkozni, annyit elárulhatok. :D
2012. márc. 27. 21:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Te is debreceni vagy?:D
2012. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én örülnék egy beszélgetésnek buszmegállóban is, bevásárlóközpontban is, legalább nem unatkoznék :)
2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én a kérdezőhöz hasonló helyzetben lévő fiú vagyok; és már írtam véleményt hasonló kérdésekben.

Hát, látszik hogy mennyire különbözőek az emberek. Én erről az oldalról nézve azt mondom: nagyon nagy kár, hogy az emberek nem léleklátók, mert akkor sokkal könnyebb lenne minden. Senkire nincsen ráírva az, hogy hogyan fog reagálni. Olyan ez, mint egy szerencsejáték ebből a szempontból. Sajnos én meg egyáltalán nem is vagyok bátor alkatú. Így hát maradt az internet, viszont amiket itt tapasztaltam, az eddigi életem talán legnagyobb csalódása volt. Emiatt nem tudom, hogy mi legyen, de egyelőre nem adom fel a netes ismerkedést, bízok valamiféle csodában; vagy pedig abban, hogy "megerőszakolom magamat", és én is odamegyek valahol egy lányhoz.

Itt rögtön hozzá kell tenni, hogy nem az internet tehet arról, hogy az emberek hogyan és mire használják; élnek -e vele vagy sem! Ez egy óriási lehetőség lenne szerintem, de kétoldalú a dolog, és ha a másik fél nem akar ismerkedni, sőt még válaszra sem méltat, akkor azzal sajnos nem lehet mit kezdeni. De ahogyan említettem, nem adom még fel ezt a dolgot. Az internet egy eszköz, amit az emberek irányítanak. A legjobb az lenne, ha egy lány jönne oda hozzám valahol ismerkedési szándékkal. Ugye, milyen szép álom?

Mindemellett az itt a nagy baj, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek nem tudnak egymásra találni. Ha már az égről volt szó, nekem az lenne a legjobb, ha egy lány lepottyanna elém az égből.

2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elkeserítő sok lány hozzáállása a témához. Attól a példától, ahol arról volt szó, hogy más lehetősége nem maradt és azért próbál élőben ismerkedni, egyenesen hányingerem van!

Most komolyan, akinek nincs egy hadseregnyi barátja, ismerőse, az már nem is ember?

2012. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

A 17-es hsz. vagyok, és még leírok néhány dolgot.

Ez valóban így van, ahogyan újra végigolvasgattam, jó néhány lánynak a kommentjei nagyon elszomorítóak. Hát, látszik, hogy ki vannak szolgálva; nekik általában csak választaniuk kell. Az ilyen hsz.-ok tipikusan azoknak a lányoknak a szövegei, akik "el vannak látva" fiúkkal, jelöltekkel, illetve már van is párjuk.

Ahogyan említettem, már kifejtettem ezt a kérdést egy másik megvilágításban is. Ha valaki ilyen dolgot tesz, akkor annak nagy valószínűséggel az az oka, hogy magányos, nincsen senkije, és nincsen más lehetősége az ismerkedésre.

Amennyiben az illető normális stílusban szólít meg, közeledik, akkor szerintem annyit minimum megérdemel, hogy udvariasan válaszoljon neki a kiszemelt lány, még ha nem is akar vele beszélgetni. Már csak a bátorsága miatt is, hogy mindezt meg merte tenni. A nők nagy része elvárja a bátorságot a férfiaktól, hát mi meg elvárunk ennyi tiszteletet érte. Szerintem már az is óriási dolog, hogy ha csak egyszeri beszélgetés lesz belőle, tehát nem utasította vissza. Viszont nyilvánvaló az is, hogy a fiúk nem csak egy egyszeri beszélgetést szeretnének.

Én megértem azt is, hogy egy idő után fárasztó lehet, ha szemmel láthatóan csak szórakozni akar az illető fiú bármelyik lánnyal, és ilyenek mennek oda hozzá. Eddig nem volt szerencséje, de legközelebb már talán az lesz. Ráadásul én úgy tudom, hogy egyenjogúság van, és ebbe szerintem az is beletartozik, hogy a lányok, nők is kezdeményezhetnek! Itt bezzeg már ragaszkodnak a hagyományokhoz, mert ebben a formájában ez így kényelmes nekik!

Nekem fiúként elképesztő úgy általában ilyen dolgokat olvasni, amiket a lányok írnak, az én szintemen ez már óriási "luxusnak" számít! Mit meg nem adnék én azért, ha csak egyszer egy lány tenne velem ilyet, hogy odajön hozzám valahol! Látszik, hogy az ilyenek nem voltak magányosak soha!

A másik dolog meg az, hogy ha valaki eljut addig, hogy odamegy egy lányhoz, akkor kell, hogy legyen valami indok, hogy miért tette ezt meg, és szerintem a fiúknak, férfiaknak muszáj nyíltan és egyértelműen utalni arra, hogy tetszik az illető lány! Már csak emiatt sem értem azokat a lányokat, akiknek nem tetszik az, hogy ezt nyíltan kimondja az illető fiú! Hiszen itt idegen személyről van szó! Jó, hogy nem már azt fogja neki mondani a fiú, hogy szeretne vele barátkozni! Nyilvánvalóan ebből rá kell, hogy jöjjön a lány is, hogy miről van szó! Mert ezzel az erővel bárkihez odamehetne, hogy "nincsen-e kedve beszélgetni?"!

Hát, "kedves" lányok, ez nem így működik! Nyilvánvaló, hogy a külseje miatt megy oda, hiszen ugyan mi más foghatja meg egy idegen személyben, egy idegen lányban, mint a kinézete? Ha pedig szerencséje van, akkor elindulhat az ismerkedés, és a két fél idővel, kevesével megismerheti egymást belülről is! Hát, az tényleg igaz lehet, hogy a "külső megfog, a belső pedig megtart."

Én nem vagyok híve annak, hogy bárki elkezd az időjárásról beszélni, vagy pedig kér egy papírzsebkendőt, mert ha van neki zsebkendője, akkor ad, és ezzel kész, vége. Az

időjárásről meg szerintem nem lehet sokat mondani, illetve nehéz átterelni a szót a lényegre. Tehát muszáj nyíltan beszélni. A lányoknak pedig nem kellene, hogy megerőltető legyen egy udvarias, finom elutasítás, ha nem akarnak semmit.

Hát, nem véletlenül említettem azt az előző hsz.- omban, hogy ez az egész egy szerencsejátékkal ér fel.

2012. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!